با چند روز كار كردن می توان یك آیفون ۱۰ خرید؟

با چند روز كار كردن می توان یك آیفون ۱۰ خرید؟

به گزارش توسعه نرم افزار اخیرا اطلاعات مربوط به حقوق و روزهای كاری افراد شاغل در شهرها و كشورهای مختلف گردآوری شده تا مشخص شود با صرف درآمد حاصل از چند روز كاری می توانند یك دستگاه گوشی آیفون ۱۰ خریداری كنند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، طبق گزارش های انتشار یافته از میزان درآمد كارگران و كارمندان در كشورهای مختلف و همینطور قیمت گوشی هوشمند آیفون ۱۰ (ایكس)، كارشناسان فعال در موسسه آماری و تحقیقاتی Statista اخیرا نمودار و اطلاعات جدیدی منتشر و عرضه كرده اند كه نشان داده است هر نفر در هر كدام از شهرها و كشورهای مذكور چند روز باید كار كند و به حقوق و درآمد خود دست نزند تا استطاعت مالی برای خریداری یك دستگاه گوشی هوشمند آیفون ۱۰ (ایكس) را پیدا كند.
طبق گزارش مجله فوربس، نمودار زیر با تحلیل و بررسی میانگین درآمد افراد شاغل در شهرها و كشورهای مختلف و همینطور متوسط تعداد روزهای كاری، نشان دهنده استطاعت مالی افراد شاغل برای خریداری یك دستگاه گوشی هوشمند آیفون ۱۰ (ایكس) بوده كه در زیر به آن اشاره شده است:


بر مبنای نمودار بالا، افراد شاغل در شهر لاگوس، یكی از شهرهای مهم و بزرگ در نیجریه، باید به صورت متوسط ۱۳۳.۳ روز (حدود چهارماه) كار كنند و به حقوق خود دست نزنند تا بتوانند یك دستگاه گوشی آیفون ۱۰ (ایكس) خریداری و استفاده كنند.
پس از آن، افراد شاغل در شهر نایروبی كنیا به صورت متوسط باید حقوق ۷۲.۲ روز كاری خویش را به صورت كامل پس انداز كرده تا بتوانند آنرا صرف خریداری و استفاده از گوشی آیفون ۱۰ كنند.
شهر لیما، پایتخت كشور پرو با ۴۸.۲ روز كاری افراد شاغل در رتبه سوم این رده بندی قرار گرفته است و پیش از پكن، پایتخت چین با میانگین ۳۹.۳ روز كاری و مسكو، پایتخت روسیه، با متوسط ۳۷.۳ روز كاری جای گرفته است.
افراد در شهر ژوهانسبورگ، پایتخت اقتصادی و صنعتی كشور آفریقای جنوبی هم باید به صورت میانگین درآمد ۳۶.۴ روز كاری خویش را صرف خریداری یك دستگاه گوشی آیفون ۱۰ كنند.
این رقم در دوبی، بزرگترین شهر در امارات متحده عربی، ۱۳.۴ روز كاری است و این بدان معناست كه افراد شاغل در این شهر تنها كافیست ۱۳.۴ روز كار كنند تا بتوانند با حقوق و دستمزد حاصل از آن، یك دستگاه گوشی آیفون ۱۰ (ایكس) خریداری كنند.
پس از دوبی، افراد شاغل در شهرهای لندن با صرف حقوق و درآمد حاصل از متوسط ۱۱.۳ روز، هنگ كنگ ۹.۴ روز، نیویورك ۶.۷ روز و زوریخ ۴.۷ روز كاری قادر خواهند بود یك دستگاه از گوشی مذكور را بخرند.1398/07/26
18:06:43
5.0 / 5
4614
تگهای خبر: آیفون , حقوق , خرید
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
devsoft