وزیر ارتباطات:

محدودیت و فیلتر لطمه زا است

محدودیت و فیلتر لطمه زا است

توسعه نرم افزار: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار نمود كه اعتقادی به محدودسازی یا فیلتر كردن شبكه های اجتماعی ندارد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام، با انتشار قسمتی از مصاحبه خود با لستر هولت، مجری شبكه NBC آمریكا، نوشت: محدودسازی و فیلترینگ شبكه های اجتماعی چاره نیست و با فیلترینگ، جلوی حضور جریان ساز و اثرگذاری بر جامعه بین المللی گرفته می شود.
وی با اشاره به فعالیت استارت آپ های ایرانی، اظهار نمود: واقعا ما ایرانیان مردم فوق العاده ای هستیم و تابحال كارهای بسیار بزرگی انجام دادیم. به خصوص استارت آپ ها و شركت های ایرانی كه در دنیا بهترین هستند و توانستند با كاهش اثر تحریم ها، نا ممكن ها را ممكن كنند. برای چنین مردمی هر چه خدمت نماییم باز هم كم است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همین طور اشاره كرد: ما در دنیایی متصل به هم زندگی می نماییم و دیگر جزایر منزوی وجود ندارد. ترامپ با تحریم هایش اول به آمریكا ضربه می زند نه ما!
جهرمی درباره فعالیت ماهواره های فضایی نیز بیان كرد: ماهواره های مخابراتی ناهید ۱، پارس و ظفر تا آخر امسال آماده می شوند. هدف ما مقابله با تهدیدات زیست محیطی و پایش سیل و زلزله است. در این زمینه آماده همكاری با كشورهای مختلف همچون اتحادیه اروپا، كشورهای همسایه، چین و روسیه هستیم.
وی همینطور در صفحه ی توییتر خود نوشت: استفاده خیلی خوب من از توییتر نشان داده است كه من اعتقادی به محدودسازی یا فیلتر كردن شبكه های اجتماعی ندارم و معتقدم محدودیت ها به ایران لطمه می زند. باید بپذیریم كه در این عرصه ضعف پیدا كردیم. دسترسی داشتن كلید پیشرفت های اقتصادی می باشد. با وجود تحریم ها ما باید خودرا تطبیق دهیم.
منبع:

1398/06/02
13:29:43
5.0 / 5
4749
تگهای خبر: آمریكا , شبكه , شركت , فناوری
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
devsoft