770 هزار كارت سوخت همچنان معطل در پست

770 هزار كارت سوخت همچنان معطل در پست

به گزارش توسعه نرم افزار طبق اعلام شركت ملی پست، ۷۷۰ هزار كارت سوخت در باجه معطلی پست مانده است و با عنایت به ضرورت استفاده از كارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد، درصورت رجوع ی افراد، در اختیارشان قرار می گیرد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، شركت ملی پخش فرآورده های نفتی به تازگی اعلام نمود كه اتصال كارت بانكی به كارت سوخت اجرایی نمی گردد و كارت بانكی زمانی قابلیت اجرایی دارد كه سهمیه بندی اعمال شود كه هم اكنون هم برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین وجود ندارد؛ بنابراین استفاده از كارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه الزامی شده است.
در این راستا محمدرضا قادری - عضو هیات مدیره شركت ملی پست - در گفتگو با ایسنا، درباره ی كارت های سوختی كه در این شركت مانده است، اظهار داشت: در یك برهه چون تغییر سیاست وجود داشت و تصمیم به اتصال كارت بانكی به كارت سوخت گرفته شده بود، علاقه ی چندانی به دریافت كارت سوخت وجود نداشت و مردم هم استقبال نداشتند، بنابراین برخی از كارت های سوخت نزد ما مانده است، اما ظاهرا در آخرین اتفاقی كه افتاده، اعلام نمودند كه افراد باید كارت سوخت ها را بگیرند.
او همینطور تصریح كرد: نهاد تصمیم گیرنده پالایش پخش است و هر زمان اعلام نماید ما آمادگی توزیع داریم. همینطور كارت سوخت هایی كه نزد شركت پست هست، درصورت رجوع ی افراد، طبق روال گذشته در اختیارشان قرار دهیم.
بنا بر اعلام شركت ملی پست، تا آخر تیرماه سال جاری، ۷۷۰ هزار كارت سوخت در باجه معطلی پست مانده است، بدین معنا كه این كارت های سوخت برای صاحبانش ارسال شده اما تحویل گرفته نشده و بنابراین به پست بازگشته است. این كارت ها طبق قرارداد پست چند ماه در این شركت می ماند و بعد از آن به شركت ملی پخش فرآورده های نفتی برمی گردد.1398/05/04
14:11:24
5.0 / 5
4722
تگهای خبر: برنامه , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
devsoft