اختصاص ۲۰ میلیون دلار برای تولید محتوای آموزشی در یوتیوب

اختصاص ۲۰ میلیون دلار برای تولید محتوای آموزشی در یوتیوب

توسعه نرم افزار: شبكه اجتماعی یوتیوب می خواهد یك سرمایه گذاری ۲۰ میلیون دلاری را به تولید محتوای آموزشی اختصاص بدهد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، با عنایت به آنكه یوتیوب یكی از معروف ترین شبكه های اجتماعی و دارنده بزرگترین پلتفرم ویدیویی در جهان است، بدون شك می تواند تاثیرات مثبت و منفی بسیاری بر روی مخاطبان و كاربران خود بگذارد. ازاین رو مدیران و مقامات یوتیوب اخیرا اعلام نموده اند كه قصد دارند از این پس بر روی تولید محتوای آموزشی تمركز بیشتری كرده و سرمایه گذاری كلانی را در این زمینه جذب كنند.

طبق آنچه كه در وب سایت the verge ذكر شده است، یوتیوب در آخرین پست وبلاگ رسمی خود با ذكر مثالی از ویدیوهای آموزشی و پژوهشی تد تاك (Ted Talks) از تمامی تولیدكنندگان ویدویوهای یوتیوب و محتوای بصری درخواست كرده است كه با تمركز بر روی تولید و تولید برنامه های صحیح آموزشی، از این تصمیم و تخصیص ۲۰ میلیون دلار به تولیدكنندگان محتوای آموزشی در یوتیوب بهره مند شوند.

البته بهره مندی از این تصمیم یوتیوب نیازمند شرایطی است كه یكی از آنها داشتن حداقل ۲۵ هزار نفر دنبال كننده حقیقی است.

این شركت آمریكایی در ماه مارس سال جاری میلادی از اختصاص ۱۰ میلیون دلار به تولید محتوای صحیح و اخلاقی در پلتفرم های این شبكه اجتماعی اطلاع داده بود كه حالا به نظر می آید مبلغ این سرمایه گذاری را به دو برابر افزایش داده است.
1397/08/01
20:01:23
5.0 / 5
4803
تگهای خبر: برنامه , شبكه
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
devsoft