در اعتراض به شرایط بد كاری؛

کارگران معترض دوربین های کارخانه تولید آیفون در چین را شکستند

کارگران معترض دوربین های کارخانه تولید آیفون در چین را شکستند

به گزارش توسعه نرم افزار، دوربین های نظارتی و پنجره های یک مجموعه بزرگ متعلق به فاکسکان شرکت مونتاژ کننده خیلی از تولیدات اپل مانند آیفون را در شهر ژنگژو چین شکستند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از رویترز، صحنه هایی از این رویداد در روز چهارشنبه در پلت فرم به اشتراک گذاری ویدئوی کوآیشو پخش گردید.
صدها کارگر در محوطه فاکسکان، محل بزرگ ترین کارخانه تولید آیفون در جهان، تظاهرات کردند. خیلی از آنها شعار می دادند «حقوق ما را بده». اطراف آنها را افرادی با لباس های ایمنی و بهداشتی ضد کرونا احاطه کرده بودند که برخی باتوم به دست داشتند.
این تصاویر بعد از هفته ها آشوب در فاکسکان انتشار یافته و گفته می شود این درگیری ها به فرار تعداد زیادی از کارکنان کارخانه فاکسکان در اعتراض به سیاست های سختگیرانه کنترلی ضد کرونا منجر گردیده است.
بسیاری از کارگران سابق از کمبود مواد غذایی و قوانین قرنطینه سفت و سخت شکایت کرده اند و فاکسکان مجبور شده مشوق هایی همچون پاداش برای حفظ کارگران خود عرضه نماید.
افراد گوناگونی گفته اند بعد از آنکه این هفته به آنها اطلاع داده شد پاداش های خویش را دیرتر از وعده اولیه دریافت خواهند کرد، اعتراض کردند. یکی از افراد در تصاویر شبکه های اجتماعی از این صحنه ها می گوید: «فاکسکان هیچگاه با انسان ها مانند انسان رفتار نمی کند.»


منبع:

1401/09/02
15:25:41
5.0 / 5
112
تگهای خبر: آیفون , اپل , حقوق , دوربین
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
devsoft