اولتیماتوم ۳ ماهه توییتر به دارندگان تیک آبی

اولتیماتوم ۳ ماهه توییتر به دارندگان تیک آبی

توسعه نرم افزار: توییتر می خواهد قیمت اشتراک ماهانه سرویس توییتر بلو (Twitter Blue) را از 4.99 دلار به 19.99 دلار افزایش دهد و قابلیتهای جدیدی شامل احراز هویت پولی عرضه نماید.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، وب سایت ورج به نقل از منابع آگاه گزارش کرد تحت این برنامه، کاربران احراز هویت شده ۹۰ روز فرصت دارند ثبت نام کنند، در غیر این صورت تیک آبی خودرا از دست خواهند داد. به افرادی که در این پروژه کار می کنند، گفته شده است اگر به مهلت هفتم نوامبر برای انجام این پروژه عمل نکنند، اخراج خواهند شد.

پس از این گزارش، جیسون کالکانیس سرمایه گذار، در یک نظرسنجی از کاربران توییتر پرسید برای دریافت تیک آبی چقدر هزینه خواهند کرد؟ گزینه های این نظرسنجی از "پرداخت نخواهم کرد" تا "۱۵ دلار در ماه" بود. بعد از اینکه ۷۸.۷ درصد کاربران اعلام نمودند پولی پرداخت نخواهند کرد، ایلان ماسک اظهار داشت: این نظرسنجی جالب بود.

ایلان ماسک از زمان خرید توییتر، برنامه های گسترده ای برای این پلت فرم شبکه اجتماعی داشته است که شامل کاهش شمار کارکنان و اصلاح نظارت بر محتواست.

روزنامه واشنگتن پست روز دوشنبه به نقل از منابع آگاه نوشت: توییتر در دور نخست اخراج ها، یک چهارم از کارمندان این شرکت را مرخص می کند. الکس اسپیرو، نماینده حقوقی ایلان ماسک، مذاکرات درباب کاهش شمار کارمندان توییتر را هدایت می کند.

طبق اظهارنامه توییتر، این شرکت تا آخر سال ۲۰۲۱، بیش از ۷۰۰۰ کارمند داشت و یک چهارم برابر با حدود دو هزار کارمند است.

بر اساس گزارش رویترز، ماسک قبل از این گزارش روزنامه نیویورک تایمز درباره ی تصمیم او برای اخراج کارمندان قبل از اول نوامبر برای اجتناب از دادن سهام به آنها را تکذیب کرده بود. ایلان ماسک، بعد از تکمیل خرید توییتر، پاراگ آگراوال، مدیرعامل، ند سگال، مدیر مالی و ویجایا گاد، مدیر امور حقوقی و سیاست گذاری توییتر را اخراج کرده است. وی این مدیران را متهم کرده است او و سرمایه گذاران را درباب تعداد واقعی حسابهای جعلی در توییتر، گمراه کرده اند.
1401/08/11
10:14:48
5.0 / 5
222
تگهای خبر: برنامه , حقوق , خرید , سایت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
devsoft