نجابت:

در وضعیت فعلی وظیفه همه پشتیبانی از کسب و کارهای فعال در فضای مجازی است

در وضعیت فعلی وظیفه همه پشتیبانی از کسب و کارهای فعال در فضای مجازی است

به گزارش توسعه نرم افزار، یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اشاره کرد: در وضعیت فعلی وظیفه همه پشتیبانی از کسب و کارهای فعال در فضای مجازی بوسیله ارائه بستری امن و پایدار و پرسرعت ارائه مشوق ها و معافیت های اقتصادیست.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، روح الله نجابت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در رشته توئیتی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:
«حسبناالله و نعم الوکیل...
تردیدی نیست که اکثریت مردم در پی ارزش های اسلامی - ایرانی هستند، برخی آنرا در نظام جمهوری اسلامی می یابند و میان اصل نظام و کژکارکردی ها تفاوت قائلند و برخی به سبب ضعف عملکرد مسئولان و بازنمایی رسانه، باورشان شده که اصل نظام با ارزش ها فاصله گرفته. خیلی از نارضایتی در بین اقشار مختلف ریشه در ناکارآمدی ها دارد و باید کوشش کرد ریشه های فقر و فساد و تبعیض خشکانده شود.
استمرار در برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها و رسانه ملی ضرورت دارد. لازم است معترضان مرزبندی خودرا با آشوبگران روشن کنند.
آنکه بیش و قبل از همه متضرر شده، مردم هستند. گناه مردم چیست که طی سالهای قبل به سمت رسانه های اجتماعی فعلی سوق داده شده اند که در بزنگاه ها دروغ پراکنی می کنند؟ باید فکری کرد تا زندگی روزمره مردم که عملا به این شبکه ها گره خورده، لطمه نبیند.
در وضعیت فعلی وظیفه همه پشتیبانی از کسب و کارهای فعال در فضای مجازی، بوسیله ارائه بستری امن و پایدار و پرسرعت ارائه مشوق ها و معافیت های اقتصادیست. جهاد رییس جمهور در وضعیت فعلی، ارتقای ظرفیت های سایبری کشور است. لزوم اهتمام به اصل ۲۷ قانون اساسی برای جدا شدن معترضان از خط آشوب.»1401/07/25
09:26:12
5.0 / 5
1424
تگهای خبر: شبكه , مجازی
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
devsoft