آثار طرح صیانت بر عامه مردم چیست؟

آثار طرح صیانت بر عامه مردم چیست؟

مدیرعامل یک شرکت در حوزه منابع انسانی با اشاره به اینکه طرح صیانت عامه مردم را هدف قرار داده است، اظهار داشت: آنچه عامه مردم به آن عکس العمل نشان می دهند این است که مقرر است وضع آموزش و معیشتشان تحت تأثیر قرار بگیرد، ارتباطشان با دنیا قطع شود و جلوی پیشرفتشان گرفته شود.


مهدیس پرپنچی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به طرح معروف به صیانت اظهار نمود: در شرایط فعلی کشور، مطرح کردن چنین طرحی که عامه مردم به جزییاتش دسترسی ندارند، یا امکان دارد سوادش را نداشته باشند و برداشت های متفاوتی از آن وجود دارد و حتی برای متخصصان جامعه هم جوانبش به درستی مشخص نمی باشد، اما همان حدودی هم که مشخص شده که اینترنت محدود یا شبکه های اجتماعی فیلتر می شوند، ترس زیادی در مردم بوجود آورده است.
وی افزود: در شرایطی که باید به جامعه امید بدهیم و برنامه هایی بدهیم که مردم احساس کنند اوضاع زندگی شان دارد بهتر می شود، شرایط را سخت تر می نماییم. کسی که به سختی در اینستاگرام برای خودش کسب وکاری ایجاد کرده، گرفتار ترس شده است. یا در دوره کرونا که خیلی از افراد آموزش هایشان را از اینستاگرام و واتس اپ می گرفتند. ما همه جنبه های مثبت را کنار می گذاریم و به جنبه های محدودی که عده کمی از آن متاثر می شوند، توجه می نماییم. البته بطور قطع مبحث فراتر از اینهاست، اما آنچه عامه مردم به آن عکس العمل نشان می دهند این است که مقرر است وضع آموزش و معیشتشان تحت تأثیر قرار گیرد، ارتباطشان با دنیا قطع شود و جلوی پیشرفتشان گرفته شود.
این کارآفرین ضمن اشاره به ضرورت ایجاد دلخوشی و امیدی برای نخبگان تصریح کرد که آنها حالا نگرانند که مقرر است دسترسی شان به ارتباطات دنیا قطع شود و در این صورت ترجیح می دهند از کشور بروند. حتی بسیاری از افرادی که پیش از این بنای رفتن نداشتند، در این صورت امکان دارد در کوشش برای مهاجرت باشند چونکه اگر کسی فکر کند مقرر است معیشت و آموزشش را از دست بدهد، امیدی برای ماندن ندارد.
پرپنچی با اشاره به اینکه این طرح عامه مردم را هدف قرار داده است، اظهار داشت: گاهی پیش می آید که یک طرح، سطحی از مردم را هدف گرفته، مثل مالیات ماشین های لوکس یا خانه های خالی که مختص همه مردم نیست، ولی اکنون هیچکس نیست که نترسیده باشد و نگران نباشد که مقرر است چه چیزی را از دست دهد. هم اکنون دیگر در هر سطحی همه اینترنت دارند، در روستاهای کشور هم همه اینترنت دارند و توانستند با استفاده از آن مهارتی کسب کنند و حالا نگران این طرح هستند.1400/12/07
20:09:12
5.0 / 5
303
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , برنامه , تخصص
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
devsoft