همه چیز درباره نمایشگاهی که هنوز مخالفانی دارد

همه چیز درباره نمایشگاهی که هنوز مخالفانی دارد

توسعه نرم افزار: با به جا ماندن حسرتی دیگر برای مخاطبان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بهار امسال، باز هم نرمک نرمک سخن از برگزاری یک رویداد مجازی به میان آمد. این رویداد که از روزها قبل از شروع شدن، غوغایی برای برگزاری اش در رسانه ها به پا کرده بود، همچنان موافقان و مخالفان خودرا دارد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، تورنمنت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اواخر پاییز گذشته شروع شد؛ باز هم همچون همیشه با فراخوان ها و اطلاعیه های اولیه.
۱۳ آذرماه ۱۴۰۰ بود که از انتصاب رییس این رویداد خبر رسید؛ «یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی علی رمضانی را بعنوان رییس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران منصوب کرد».
۱۵ آذرماه بود که دومین نمایشگاه مجازی کتاب، پای طراحان و هنرمندان را نیز به بازی کشاند و برای طراحی پوستر این رویداد فراخوان داد.
بعد از این، در ۶ دی ماه فراخوان بخش بین الملل «نمایشگاه مجازی کتاب تهران» منتشر گردید و از کلیه ناشران، مؤسسات فرهنگی، نهادها، انجمن ها، تشکل های نشر و آژانس های ادبی واجد شرایط دعوت شد تا برای حضور در بخش بین الملل «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» ثبت نام کنند.
۸ دی ماه بود که جزئیاتی بیش از پیش درباره این رویداد منتشر شد؛ رییس دومین نمایشگاه مجازی کتاب با بیان زمان ثبت ‎نام ناشران داخلی، از زمان تقریبی برگزاری این رویداد آگاهی داد.
۱۱ دی ثبت نام ناشران داخلی برای نمایشگاه مجازی کتاب آغاز شد.
۱۲ دی، همزمان اگرچه هماهنگی های لازم برای برگزاری «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» انجام شد، معاون ارتباطات و پاسخگویی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ثبت نام ۶۵۳ ناشر داخلی بعد از گذشت یک روز از شروع ثبت نام ناشران برای حضور در این رویداد آگاهی داد.
۱۴ دی ماه همزمان با انتشار خبری درباب آخرین مهلت ثبت نام ناشران برای نمایشگاه، زمان ثبت ‎نام ناشران و نمایندگی ناشران خارجی برای حضور در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران نیز اعلام گردید.
بعد از اعلام فرصتی برای رفع نقصها ثبت نامی به ناشران در ایام میانی دی ماه ۱۴۰۰، ۱۹ دی بود که در جلسه هماهنگی خانه کتاب و ادبیات ایران با شرکت ملی پست، بر همکاریهای دوجانبه برای ارسال بموقع و درست کتاب ها به دست مخاطبان تاکید شد.
تصویری که از مرسولات دومین نمایشگاه مجازی کتاب در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.


منبع:

1400/11/23
12:23:25
5.0 / 5
471
تگهای خبر: شركت , مجازی
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
devsoft