شبی سرد برای بیت كوین

ریزش بیتکوین ادامه دار خواهد بود؟

ریزش بیتکوین ادامه دار خواهد بود؟

به گزارش توسعه نرم افزار یک کارشناس حوزه رمزارزها اظهار داشت: بعد از آنکه بیتکوین در عبور از سطح قیمتی 52 هزار دلار ناموفق بود، دیشب در عرض تنها چند ساعت بیش از 3000 دلار ریزش کرد. اتریوم نیز چندان شب خوبی را سپری نکرد و حالا زیر 4000 دلار معامله می شود.


احسان عاشوری در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در چند روز گذشته همه چیز برای بیتکوین خوب پیش می رفت، آهسته توانسته بود در شب کریسمس ۵۰ هزار دلار را رد کند و حتی تا ۵۲ هزار دلار هم بالا برود، اما این روزها خرس ها یا همان فروشنده های بازار قدرت بیشتری نسبت به گاوها یا همان خریداران دارند و توانستند بیتکوین را به زیر بکشند. البته به هر حال بیتکوین مقاومت کرد و از ۴۷ هزار دلار پایین تر نرفت.
وی افزود: هم اکنون بیتکوین در وضعیت ریکاوری است و نزدیک ۴۸ هزار دلار معامله می شود. اگر قیمت بیتکوین نتواند به بالاتر از ۴۹٫۲۰۰ برسد، احتمال دارد همچنان به روند نزولی خود ادامه دهد. با کاهش قیمت به کمتر از ۴۷٫۲۰۰ دلار باید منتظر حتی ریزش های بیشتر از طرف بیتکوین باشیم.
این کارشناس حوزه رمزارزها، با اعلان اینکه آلت کوین ها هم چندان وضعیت خوبی ندارند، اغلب آنها در وضعیت قرمز به سر می برند، اضافه کرد: آلت کوین ها نیز برخلاف روز گذشته که سودهای قابل توجهی به سرمایه گذاران خود هدیه داده بودند، امروز لباس قرمز به تن کرده اند. اتریوم روزهای زیادی بود که بالای ۴۰۰۰ دلار معامله می شد، اما طی ۲۴ ساعت گذشته با ریزش مواجه گردید و حالا زیر خط ۴۰۰۰ دلار به سر می برد.
عاشوری افزود: با نگاهی کلی به بازار رمزارزها متوجه می شویم همچنان بیتکوین سردمدار این بازار است و با کوچکترین نوسانی، قیمت تمام رمزارزها تکان می خورد. سولانا، کاردانو، ریپل، آولانچ، دوج کوین، شیبا اینو، ماتیک، لایت کوین و چین لینک هم طی یک روز گذشته، بین ۱ تا ۵ درصد افت قیمت داشته اند. رمزارز ترا با ۷.۵- درصد و پولکادات ۶- درصد ریزش، وضعیت بدتری نسبت به رمزارزهای برتر بازار دارند. ارزش بازار رمزارزها با کاهش ۷۰ میلیارد دلاری طی یک روز گذشته، به عدد ۲.۳ ترلیون دلار رسیده است.
منبع:

1400/10/09
17:49:23
5.0 / 5
327
تگهای خبر: بازار , خرید , دیجیتال
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
devsoft