معاون تجاری و خدمات مشتریان شركت مخابرات ایران؛

اشتراک امکانات با اپراتورهای ارتباطی از راهبردهای مخابرات است

اشتراک امکانات با اپراتورهای ارتباطی از راهبردهای مخابرات است

به گزارش توسعه نرم افزار معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران در نشست خبری نمایشگاه تلکام اظهار داشت: این شرکت بعنوان شرکت اصلی زیرساختی کشور در صدد است امکانات خودرا در زمینه تجاری به اشتراک بگذارد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از شرکت مخابرات ایران، داوود زارعیان اظهار داشت: در شبکه تلفن ثابت بخش عمده ای از تجهیزات بومی است و در این بخش به خودکفایی مناسبی رسیده ایم.
معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران اشاره کرد: پشتیبانی از تولید داخل رویکرد اصلی مخابرات است تا همگام با گسترش زیرساخت ها این تجهیزات در اختیار اپراتورها قرار گیرد.
زارعیان در تشریح هزینه های عملیاتی در شرکت مخابرات ایران گفت: هزینه های عملیاتی در شرکت مخابرات ایران دو بخش است، یکی بخش ثابت که زیان ده بوده و بخش دیگر سیار است که در این عرصه به سود دهی رسیده ایم.
معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات در ادامه اظهار داشت: این سوددهی برای تمام بخش های شرکت مخابرات ایران کفایت نمی کند و باتوجه به تورم بیش از پیش بازگشت سرمایه به اندازه کافی نیست.
وی با اشاره به توسعه بخش ثابت در این شرکت اظهار داشت: عدد توسعه در بخش ثابت ۴۵ هزار میلیارد تومان بوده است که این حداکثر تلاش مخابرات برای توسعه است.
زارعیان اظهار داشت: با در نظرگرفتن تحولات در بخش های تجاری و مشتریان برنامه های ویژه ای را درحال اجرا و تهیه داریم که ضمن ارائه خدمات کامل تر برای انواع مشتریان در بخش های تجاری، خانگی و سازمانی، بطور کلی تحولی در خدمات رسانی کشور ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به این که مخابرات تعهد می دهد درآمدی که از «منطقی » کردن تعرفه به دست می آورد در بخش توسعه سرمایه گذاری کند، اظهار داشت: ۲۰ میلیون فیبری که وزیر وعده آنرا داد برمبنای چشم انداز ۲۰ ساله ۱۴۰۴ است و طبق آن ۸۵ دسترس خانوارها باید به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند. مخابرات دراین زمینه بازیگر اصلی است. ما برای تامین زیرساخت این پروژه اعلام آمادگی می نماییم. البته برای تامین این دسترسی در بخش نهایی شرکت های دیگر مانند FCPها نیز باید کار کنند.
زارعیان افزود: بغیر از برنامه های ابلاغی، خود شرکت مخابرات نیز برنامه هایی برای بسط دسترسی به اینترنت پرسرعت VDSL و FTTH دارد. اکنون شرکت ۱۹۰ هزار مشترک FTTH دارد.
وی اضافه کرد: در نمایشگاه تلکام با رویکرد جدید توسعه دولت الکترونیک و شبکه های ۵G را دنبال می نماییم.

زارعیان اشاره کرد: با بهینه سازی پروسه های تجاری آزاد سازی نیروها امکان پذیر شده که از توانمندی آنها در بخش ها دیگر مخابرات استفاده می نماییم.
وی اشاره کرد: تکنولوژی جدید را در بخش های تجاری و مشتریان به کمک گرفته ایم تا با بهره گیری از آن ارزش افزوده مناسبی را برای شرکت ایجاد نماییم که اثرات این فعالیت ها در ضمن ماه های آتی به مرور مشخص خواهد شد.


منبع:

1400/10/03
18:41:54
5.0 / 5
403
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
devsoft