حذف خودکار پیام ها برای همه مکالمات واتساپ فعال شد

حذف خودکار پیام ها برای همه مکالمات واتساپ فعال شد

توسعه نرم افزار: کاربران واتساپ حالا می توانند گزینه پیام های محو شونده را برای همه پیام های جدیدی که ارسال و دریافت می کنند بصورت پیش فرض فعال کنند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، سرویس پیام رسانی واتساپ گزینه ای را عرضه نمود که به کاربران امکان می دهد حذف خودکار پیام ها را بصورت پیش فرض برای همه مکالمات جدید فعال کنند. قبل از بروزرسانی جدید، کاربران باید بصورت دستی گزینه پیام های محو شونده را برای هر مکالمه جدید فعال می کردند.

واتس اپ همین طور علاوه بر گزینه هفت روز که سال قبل در زمان معرفی قابلیت پیام های محو شونده ارائه کرده بود، به کاربران گزینه برای حذف خودکار پیام هایشان بعد از ۲۴ ساعت یا ۹۰ روز را می دهد.

زفیر خان، مدیر محصول واتساپ در مصاحبه ای با تِک کرانچ اظهار داشت: پیامهای موقتی به شمار فضا برای مکالماتی به شکل صادقانه و رُک تر را می دهد. وی اشاره کرد تیم واتساپ در هنگام توسعه گزینه های جدید، بازخوردهای کاربران را دریافت کرده است.

وی اشاره کرد: اگر یکی از طرفین گفت و گو گزینه موقتی را فعال کرده باشد، پیامها بعد از یک مدت معین حذف خواهند شد. واتساپ این گزینه را برای همه پیامهای گروه فعال کرده و در زمان ایجاد گروه امکان انتخاب چنین گزینه ای را فراهم می آورد. بنظر می رسد موقتی بودن موضوع مهمی برای واتساپ است که در کوشش برای توسعه امکاناتش است. حریم خصوصی همیشه برای واتساپ اساسی بوده است. ما گزینه موقتی بودن را استاندارد نوظهور جدیدی در پیام رسانی می دانیم.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک که شرکت مادر واتساپ است، در پستی در فیسبوک اعلام نمود همه پیامها ضرورتی ندارد برای همیشه بمانند.

منبع:

1400/09/18
12:50:41
5.0 / 5
499
تگهای خبر: استاندارد , توسعه , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
devsoft