استخدام ۱۵۰ هزار نفر در آمازون برای فصل خرید تعطیلات

استخدام ۱۵۰ هزار نفر در آمازون برای فصل خرید تعطیلات

توسعه نرم افزار: شرکت آمازون می خواهد ۱۵۰ هزار کارمند برای فصل تعطیلات استخدام کند که حدود ۵۰ درصد بالاتر از سال قبل خواهد بود.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، آمازون که بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان است، معمولاً این وقت از سال جهت کمک به جمع آوری، بسته بندی و ارسال کالا از انبارهایش، ارتشی از کارکنان موقتی را استخدام می کند. از زمان شیوع پاندمی پارسال که سفارشهای آنلاین را به میزان قابل توجهی افزایش داد، آمازون به سرعت فعالیت های لجستیک خویش را توسعه بخشیده و انبارها یا دپوهای تحویل شهری کوچکتر را یک روزه راه اندازی کرده است. آمازون در سپتامبر اعلام نمود ۲۵۰ مرکز لجستیک در سال ۲۰۲۱ در آمریکا راه اندازی کرده و همان ماه ۱۰۰ مرکز دیگر افتتاح خواهد نمود.

آمازون اعلام نمود میانگین دستمزد پایه مشاغل در آمریکا ساعتی ۱۸ دلار است. این شرکت در رویارویی با رقابت شدید برای کارکنان تازه وارد، پاداش سه هزار دلار را با عنایت به مکان استخدام و همینطور سه دلار دستمزد اضافی در ساعت را برای کارکنانی که تمایل دارند در شیفتهای شبانه یا تعطیلات آخر هفته حضور پیدا کنند، پیشنهاد کرده است.

برایان اولساوسکی، مدیرمالی آمازون در جلسه اعلام درآمدهای شرکت با تحلیل گران در ژوییه اظهار کرده بود فشار دستمزد در مخارج شرکت نمود پیدا کرده است. وی اظهار داشته بود: باآنکه ما سطح کارکنان خوبی داریم، اما بدون هزینه نیست.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آمازون دومین کارفرمای خصوصی بزرگ آمریکا بعد از والمارت بوده و یک میلیون و ۳۰۰ هزار کارمند تا آخر ژوئن داشته است. سال قبل این موقع آمازون اعلام نموده بود حدود ۱۰۰ هزار نیروی کار فصلی استخدام می کند.

منبع:

1400/07/28
09:30:10
5.0 / 5
378
تگهای خبر: آمریكا , آنلاین , توسعه , خرید
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
devsoft