انتشار اندروید 12 تا سه هفته آتی

انتشار اندروید 12 تا سه هفته آتی

توسعه نرم افزار: آماده شدن اندروید 12 نسبت به نسخه های قبلی طولانی تر شده اما بنظر می رسد انتظار برای آن به زودی تمام می شود.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، میشال رحمان، سردبیر XDA در توییتر ادعا نمود گوگل می خواهد نسخه AOSP (پروژه کد باز اندروید) اندروید ۱۲ را در چهارم اکتبر (۱۲ مهر) منتشر کند. باتوجه به اینکه گوگل نسخه نهایی آماده اندروید را همزمان با نسخه AOSP عرضه می کند، بدین سبب دارندگان گوشی پیکسل ممکنست ارتقا به اندروید ۱۲ را در همان روز دریافت نمایند.

اگر این تاریخ تغییر نکند، وضعیت عرضه گوشی پیکسل ۶ هم مشخص می شود. گوگل نمی تواند مدل جدید گوشی خودرا بدون اندروید ۱۲ عرضه نماید بدین سبب بعید است که پیکسل ۶ قبل از این تاریخ روانه بازار شود. اگر این گوشی مدتی پس از این تاریخ در اکتبر عرضه گردد، حیرت انگیز نخواهد بود.

بر اساس گزارش انگجت، بااینکه برخی از سازندگان گوشی با سرعت بروزرسانی اندروید را در مدت چند هفته منتشر می کنند اما سایرین ممکنست ماهها معطل کنند. سامسونگ عرضه اندروید ۱۱ را تا دسامبر سال ۲۰۲۰ سه ماه بعد از عرضه رسمی این سیستم عامل از طرف گوگل شروع نکرد. هر اندازه هم گوگل تلاش نموده باشد تاخیر در بروزرسانی اندروید را با اقداماتی نظیر پروژه تربل کوتاه کند اما برای شرکتها تطبیق دادن نسخه جدید اندروید با رابطهای کاربری سفارشی شده و آزمایش نرم افزار با مشتریان و اپراتورها زمان می برد.

منبع:

1400/06/23
22:22:32
5.0 / 5
937
تگهای خبر: بازار , سیستم , شركت , گوگل
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
devsoft