رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی انفورماتیك ایران:

بازاریابی دیجیتالی با هزینه کمتر سبب شکوفایی اقتصاد می شود

بازاریابی دیجیتالی با هزینه کمتر سبب شکوفایی اقتصاد می شود

به گزارش توسعه نرم افزار رئیس اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازارسازهای نوین از ارائه راهکارهای علمی پژوهشی جهت افزایش فروش آنلاین صنایع مختلف اطلاع داد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از دبیرخانه کنگره صنعت و بازارسازهای نوین در آئین رونمایی از پوستر کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین حسین پور بشاش رئیس کنگره عنوان کرد: به علت شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا، تحریم ها و رکود اقتصادی، خیلی از صنایع در کشور با مشکل فروش رو به رو شده اند که ما کوشیده ایم با استفاده از پژوهشهای کاربردی و راهکارهای عملیاتی در زمینه فضای دیجیتال مارکتینگ اقداماتی را برای کمک به صنایع مختلف و توسعه اشتغال دانش آموختگاه دانشگاهی انجام دهیم.
در ادامه کامران کیانی منش دبیر علمی کنگره با بیان این نکته که فعالان حدود ۱۵ رشته از صنایع کوچک، متوسط و بزرگ به صورت کلی از اهداف و مخاطبان در کنگره صنعت و بازارسازهای نوین هستند، اظهار داشت: صنایع پزشکی، کشاورزی، معدنی، فلزی و غیرفلزی، صنعت بانک و بیمه، ساختمان و... همچون رشته صنایع هدف محسوب می شوند.
کیانی منش، رئیس دانشگاه عالی انفورماتیک ایران اضافه کرد: بعضی از صنایع گام هایی را جهت افزایش فروش خود با استفاده از فضای دیجیتال شروع کرده اند و بعضی از صنایع هم همچنان به صورت سنتی، تدریجاً به سمت فروش های آنلاین رفته اند؛ بنابراین هدف ما این است که از راه کنگره، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه جنبی این کنگره در حوزه دیجیتال به صورت علمی و عملی کمک نماییم تا صنایع بتوانند در این شرایط رکود اقتصادی، فروش خویش را بالا برند.
سارا شفیعی دبیر اجرایی کنگره هم ضمن اشاره به این که اولین کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین ۱۵ تا ۱۸ اسفند ماه سالجاری برگزار می شود، اظهار داشت: این کنگره به صورت بین المللی و با حضور فعالانی از صنایع کشورهای همسایه و همینطور کشورهای اروپایی به صورت مجازی و حضوری برپا خواهد شد.
شروین مسگرها دبیر کنگره تصریح کرد: این کنگره با حمایت وزارت خانه های صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، وزارت امور خارجه، اتاق بازرگانی ایران و همینطور دانشگاه های علوم پزشکی، شرکت شهرک های صنعتی و سازمان هایی مانند سازمان محیط زیست وتوسط دانشگاه جامع علمی کاربردی انفورماتیک ایران در جزیره کیش برگزار می گردد.
مرتضی اسلام زاده عضو شورایعالی کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت وبازارسازهای نوین، دستاورد این کنگره را توسعه و رونق تولید، جهش صادرات دانسته و نتیجه آن را گامی موثر در تبدیل علم به ثروت با اثربخشی ارتباط صنعت و دانشگاه عنوان کردند.


منبع:

1400/06/23
11:40:42
5.0 / 5
411
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , بازار , توسعه
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
devsoft