استخدام ۴۰ هزار نفر در آمازون

استخدام ۴۰ هزار نفر در آمازون

شرکت آمازون در بزرگترین برنامه استخدام و آموزش خود، می خواهد بیش از 40 هزار نفر را در آمریکا استخدام کند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، بزرگترین فروشنده آنلاین و شرکت رایانش ابری جهان در اطلاعیه ای اعلام نمود می خواهد در ۱۵ سپتامبر یک نمایشگاه شغلی برگزار کند و به الگوی سال های اخیر در دعوت از متقاضیان کار بطور انبوه برای اطلاع یافتن از مشاغل موجود در این شرکت ادامه دهد. آمازون به مناطقی که این شرکت استخدام می کند اشاره نکرد اما سایت استخدام آمازون از سیاتل، آرلینگتون، ویرجینیا، نیویورک، بلوو، واشنگتن و سانی وال کالیفرنیا بعنوان مناطقی اشاره کرده که بیشترین موقعیت را برای استخدام جدید دارند.

آمازون تا اختتام ژوئن از یک میلیون و ۳۰۰ هزار کارمند در جهان، ۹۵۰ هزار نفر را در آمریکا در استخدام داشته است. بیشتر این افراد در واحد لجستیکی آمازون و عمدتاً در انبارهایی مشغول به کار هستند که کالاها را نگهداری و بسته بندی می کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، با افزایش سفارشهای خرید اینترنتی در دوران پاندمی، شمار کارمندان آمازون بالا رفته است. جف بزوس، مدیرعامل سابق آمازون اوایل سال میلادی جاری بعد از اقدامات کم سابقه اتحادیه در واحد انبارها و اعتراضات کارمندانش در دفتر سیاتل، وعده داده بود این شرکت توجه بیشتری به رفاه کارمندانش خواهد داشت.
1400/06/12
14:25:51
5.0 / 5
521
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
devsoft