اصرار مجلس بر بررسی طرح ساماندهی فضای مجازی در کمیسیون مشترک

اصرار مجلس بر بررسی طرح ساماندهی فضای مجازی در کمیسیون مشترک

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درخواست لغو بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی بر طبق اصل 85 قانون اساسی مخالفت کردند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی بامداد امروز (سه شنبه) مجلس درخواست عده ای از نمایندگان بمنظور لغو بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی بر طبق اصل ۸۵ قانون اساسی را بررسی نموده و در نهایت با این درخواست مخالفت کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو هفته گذشته با درخواست بررسی این طرح بر طبق اصل ۸۵ قانون اساسی و در کمیسیونی مشترک موافقت کرده بودند و در جلسه علنی امروز نیز با ۱۳۰ رأی موافق، ۱۲۱ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۶۲ نماینده حاضر در جلسه باردیگر بر تصمیم خود پافشاری کردند.
پیش از این بامداد امروز در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی رای گیری برای لغو بررسی این طرح بصورت هشتاد و پنجی بصورت استمزاجی صورت گرفت و نمایندگان با آن موافقت کردند.
پیش از این نمایندگان با بررسی این طرح بصورت اصل ۸۵ یعنی در یک کمیسیون مشترک بجای صحن علنی موافقت کرده بودند که با این رای استمزاجی نظر خودرا پس گرفتند اما در نهایت در جلسه علنی امروز بر بررسی آن برمبنای اصل ۸۵ قانون اساسی تاکید نمودند.1400/05/19
22:19:19
5.0 / 5
634
تگهای خبر: حقوق , خدمات , مجازی
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
devsoft