بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو

بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو

شبکه رادیویی گفت و گو با هدف «تبیین ابعاد مختلف طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» با حضور کارشناسان مختلف به بررسی و واکاوی این طرح می پردازد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از روابط عمومی رادیو گفتگو، بعد از تصویب طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی، بحث ها و جنجال های گسترده ای بین موافقان و مخالفان این طرح در سطح جامعه و بخصوص نزد نخبگان و همینطور کاربران شبکه های اجتماعی بوجود آمده است.
بنا بر این گزارش، رادیو گفتگو از روز شنبه به مدت سه روز متوالی با حضور دکتر محمدصادق افراسیابی؛ دکترای سیاستگذاری فرهنگی بعنوان کارشناس مجری و تعدادی از مدافعان، منتقدان، استادان دانشگاه ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به واکاوی و نقد و بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی خواهد پرداخت.
بخش اول این برنامه با حضور رضا تقی پور نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رضا الفت نسب عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی، دکتر ناصر فخاری رییس پژوهشکده دولت اسلامی و سعید مشهدی، دبیر مجمع ناشران دیجیتال اسلامی روی آنتن زنده رادیو گفتگو خواهد رفت.
این برنامه با تهیه کنندگی رقیه زهرا پرندآور روزهای شنبه تا دوشنبه به صورت زنده از ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۱۹ از موج FM ردیف ۱۰۳.۵ پخش خواهد شد و خروجی برنامه بعنوان یک گزارش سیاستی در اختیار نهادهای سیاستگذار و مقررات گذار قرار خواهد گرفت.1400/05/16
12:09:29
5.0 / 5
328
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
devsoft