هزینه تلفن ثابت ماهانه پرداخت گردد

هزینه تلفن ثابت ماهانه پرداخت گردد

به گزارش توسعه نرم افزار مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: هزینه کارکرد تلفن ثابت ماهانه محاسبه می شود و مشترکان بصورت ماهانه پرداخت کنند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام اظهار نمود: مشترکان شرکت مخابرات ایران در سرتاسر کشور می توانند به منظور پیشگیری از قطع تلفن، جزئیات صورتحساب تلفن ثابت خویش را از راه آدرس پرتال شرکت مخابرات ایران به صورت www.tci.ir/bill، سامانه ۲۰۰۰ و شماره گیری کد #۲۰۲۰* و ثبت شماره تلفن همراه خود مشاهده و دریافت نمایند.
وی با تاکید به محاسبه هزینه کارکرد تلفن ثابت به صورت ماهانه، بیان نمود: همه مشترکین تلفن همراه می توانند از راه شماره گیری کد #۲۰۲۰* و ثبت شماره تلفن همراه خود، نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.
به قول مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، امکان ثبت شماره همراه به منظور دریافت پیامکی صورتحساب تلفن ثابت فراهم است و تمام مشتریان تلفن ثابت در سرتاسر کشور می توانند با وارد کردن شماره تلفن همراه متعلق به خود، از سایر خدمات سامانه #۲۰۲۰* شامل پرداخت قبوض تلفن ثابت، ثبت خرابی تلفن ثابت و پیگیری آن، پیش ثبت نام اینترنت پرسرعت، خرید ترافیک اینترنت پرسرعت، استعلام مانده اعتبار اینترنت پرسرعت و شارژ کارت تلفن همگانی بهره مند شوند.
بیدخام اضافه کرد: مشترکان تلفن ثابت می توانند علاو ه بر درگاه های غیرحضوری متنوع پرداخت شرکت مخابرات، شامل سامانه ۲۰۰۰، استفاده از کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع و همینطور ورود به صفحه اصلی وبسایت شرکت به آدرس www.tci.ir، از قابلیت مورد اشاره برای دریافت هرچه سریع تر قبوض تلقن ثابت به همراه جزئیات و امکان چاپ آن بهره مند شوند.
طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، وی با تکیه بر ضرورت عرضه خدمات غیرحضوری در کشور بیان نمود: با عنایت به اهمیت سرویسهای مخابراتی بعنوان زیرساخت مهم تمام حوزه ها، مخابرات در تلاش است تا تمام خدمات ممکن را به صورت غیرحضوری و با بهترین تنوع و گستردگی در اختیار تمامی متقاضیان قرار دهد.
منبع:

1400/04/23
11:32:20
5.0 / 5
845
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , خرید , سایت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
devsoft