تهران قرمز شد، الكامپ به تعویق افتاد

تهران قرمز شد، الكامپ به تعویق افتاد

توسعه نرم افزار: الکامپ 26 که سال قبل به سبب شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده و مقرر شده بود از تاریخ 18 تا 21 تیرماه سال جاری برگزار شود، بار دیگر به دلیل قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز کرونائی، به زمان دیگری موکول شد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ ۲۰۲۰، مقرر بود سال قبل اجرا شود اما چندین بار به سبب کرونا به تعویق افتاد و در نهایت الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) از ۲۹ دی ماه تا ۲ بهمن ۱۳۹۹ و البته بصورت آنلاین اجرا شد. با این وجود، سازمان نظام صنفی کامپیوتری اعلام نمود که نمایشگاه الکامپ تهران، سال جاری از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد و نظارت ستاد کرونا، برگزار می گردد.
در صورتیکه به سبب نامشخص بودن وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور، اختلاف نظراتی هم درباره برگزاری الکامپ در این بازه تاریخی وجود داشت، در نهایت امروز ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ اعلام نمود در صورتیکه الکامپ ۱۴۰۰ بمنظور توسعه فضای کسب وکار و برمبنای تقاضای شرکت های فعال در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همین طور با هدف ارائه خدمات و محصولات مقابله با کرونا توسط شرکتها و استارت آپ ها قرار بود از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال جاری برگزار شود، بر طبق شیوه نامه های بهداشتی و باتوجه به قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز کرونائی، برگزاری نمایشگاه الکامپ به زمان دیگری موکول شده است و تاریخ جدید برگزاری نمایشگاه، متعاقبا اطلاع رسانی می شود.
این در حالیست که قبل از این، حسین اسلامی- رییس هیأت مدیره نصر تهران، اظهار داشته بود: باتوجه به شرایط کرونائی موجود، در الکامپ ۱۴۰۰ به دنبال یک نمایشگاه پر ازدحام همچون سالهای قبل نیستیم. علاوه بر رعایت پروتکلهای بهداشتی، خواهان برگزاری نمایشگاهی کاملا تخصصی هستیم. در بیست وششمین دوره ی نمایشگاه بین المللی الکامپ به اجرای دستورالعمل های بهداشتی توجه ویژه ای می شود و سعی شده است تعداد بازدیدکنندگان و شرکت های حاضر در محل نمایشگاه بطور دقیقی مدیریت شود.
او با اشاره به مرجعیت ستاد ملی مقابله با کرونا در برگزاری نمایشگاه اظهار داشته بود: اگر شرایط قرمز شود، باتوجه به توافقاتمان با شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران، الکامپ به زمان دیگری موکول می شود. بدین سبب اگر شرکتها وارد فاز غرفه سازی شوند و نمایشگاه به تعویق بیفتد، غرفه ها به همان حالت باقی می ماند تا ستاد کرونا دستور برگزاری را باردیگر صادر کند. شرکت هایی که وارد فاز غرفه سازی شده باشند، متضرر نمی شوند و نمایشگاه پس از خروج از وضعیت قرمز، برگزار می‎ شود.
محمدجواد قنبری- معاون امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران نیز با اشاره به وضعیت نارنجی شهر تهران و احتمال قرمز شدن پایتخت و تاثیر آن در برگزاری نمایشگاه الکامپ اظهار داشته بود: مجوز وزارت بهداشت برای برگزاری نمایشگاه تخصصی در وضعیت زرد و نارنجی را داریم. ارتباطی با ستاد ملی کرونا گرفته ایم تا باتوجه به شرایط جلو رویم.

منبع:

1400/04/13
12:25:52
5.0 / 5
722
تگهای خبر: آنلاین , تخصص , توسعه , خدمات
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
devsoft