راستی آزمایی نتایج جست و جو به گوگل آمد

راستی آزمایی نتایج جست و جو به گوگل آمد

گوگل قابلیت جدیدی را آزمایش می کند که به کاربران درباره مطمئن نبودن نتایج جست و جو اخطار می دهد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، موتور جست و جوی گوگل به تازگی گامهایی را برای راستی آزمایی نتایج جست و جو برداشته است. قابلیت جدید با هدف فراهم کردن قرائن بیشتر درمورد اخبار فوری به کاربران جست و جو طراحی شده است.

دنی سالیوان، رابط موتور جست و جوی گوگل به وبسایت ریکود اظهار داشت: هنگامی که کاربری در گوگل جست و جو می کند، تلاش می نماییم اطلاعات مرتبط و قابل اتکا را نمایش دهیم اما اطلاعات زیادی وجود دارد که کاملا جدید هستند. کادری در بالای نتایج جست و جو به کاربران اخطار خواهد داد به نظر می آید این نتایج به صورت درحال تغییر هستند. اگر مبحث جدید باشد مدتی زمان خواهد بود تا نتایج از جانب منابع قابل اطمینان اضافه شوند.

بر اساس گزارش انگجت، اگر این توانایی به صورت کامل در گوگل عرضه گردد، به تلاشهای اخیر این موتور جست و جو برای آگاه کردن کاربران درباره کیفیت نتایج جست و جو اضافه می شود. این شرکت در فوریه پنلهای "درباره این جست و جو" را معرفی نمود که توضیحی درباره وبسایت مرتبط را فراهم می آورد که امکان دارد در ارتباط با منابع اطلاعات سایت یا اطلاعات دیگر در ارتباط با وبسایت باشد.

منبع:

1400/04/06
11:14:40
5.0 / 5
1049
تگهای خبر: سایت , شركت , كیفیت , گوگل
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
devsoft