اپراتور دوم تلفن همراه اعلام كرد

تاثیر قطعی برق بر عملكرد سایت های ارتباطی

تاثیر قطعی برق بر عملكرد سایت های ارتباطی

به گزارش توسعه نرم افزار به دنبال بروز قطعی مکرر برق در تهران و خیلی از شهرهای ایران و تاثیر این مورد بر عملکرد سایت های ارتباطی، ایرانسل اعلام نمود نه تنها امکان شارژ مجدد باتری های پشتیبان سایت های ارتباطی فراهم نیست، بلکه تجهیزات ارتباطی سایت ها، در معرض صدمه شدید و جدی قرار دارند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، به دنبال بروز قطعی مکرر برق در تهران و خیلی از شهرهای ایران و تاثیر این مورد بر عملکرد سایت های ارتباطی، ایرانسل اطلاعیه ای منتشر و اعلام نمود با وجود قطعی مکرر و پیوسته برق که همه روزه با فواصل زمانی کوتاه در حال وقوع است، نه تنها امکان شارژ مجدد باتری های پشتیبان سایت های ارتباطی فراهم نیست، بلکه تجهیزات ارتباطی سایت ها، در معرض صدمه شدید و جدی قرار دارند.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
در ایام اخیر، بروز قطعی های مکرر و پیوسته در شبکه برق و تاثیر آن بر عملکرد سایت های ارتباطی، باعث بروز گلایه هایی از جانب بعضی از مشترکان اپراتورهای تلفن همراه کشور شده است.
به اطلاع مشترکان عزیز ایرانسل می رساند که این اپراتور، همواره در تلاش است تا با هدف بهبود تجربه مشتری و عرضه خدمات باکیفیت به مشترکان خود، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه خویش را حتی با وجود شرایط تحریم ظالمانه، به روز و مطابق با استانداردهای روز دنیا حفظ کند و توسعه دهد.
ایرانسل بر مبنای اصل مشتری مداری، استانداردهای بین المللی و الزامات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، همیشه به دنبال آن است که رضایت مشترکان خویش را تأمین کند و تاثیر قطعی برق را بر عملکرد سایت های ارتباطی به حداقل برساند و در این راستا، شرایطی را فراهم نموده است تا امکان بهره مندی سایت های ارتباطی از باتری های پشتیبان فراهم و در زمان قطعی برق، انرژی لازم برای ادامه فعالیت تجهیزات سایت های ارتباطی، از راه این باتری ها تأمین شود.
علاوه بر این، در سایت های ارتباطی اصلی و مهم که علاوه بر تأمین ارتباط مشترکان با شبکه، وظیفه ارتباط چند سایت دیگر با شبکه را هم بر عهده دارند، تمهیدات بیشتری اندیشیده شده و حتی در بعضی از سایت های اصلی، دیزل ژنراتور مستقر در سایت، در هنگام قطعی برق، وارد مدار می شود.
در همین راستا، باتری های به کار رفته در سایت های ارتباطی ایرانسل، در شرایط قطع برق، امکان ادامه خدمات رسانی چندساعته سایت را فراهم می کنند. با این حال، در وضعیت فعلی، که قطعی مکرر و پیوسته برق، همه روزه با فواصل زمانی کوتاه در حال رخ دادن است، نه تنها امکان شارژ مجدد باتری های پشتیبان سایت های ارتباطی فراهم نیست، بلکه تجهیزات ارتباطی سایت ها، در معرض صدمه شدید و جدی قرار دارند.
ایرانسل امیدوار است تا با تلاش ها و پیگیری های مراجع مربوطه، همچون وزارت نیرو، مشکل قطعی برق هر چه سریعتر حل شده و خدمات رسانی سایت های ارتباطی، بدون چالش قطعی برق، ادامه پیدا کند.
منبع:

1400/03/03
10:25:37
5.0 / 5
1104
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
devsoft