سازماندهی حملات در فضای مجازی؛

واتس اپ و تلگرام ابزار خشونت صهیونیستها ضد فلسطینیان

واتس اپ و تلگرام ابزار خشونت صهیونیستها ضد فلسطینیان

به گزارش توسعه نرم افزار صهیونیست ها برای سازماندهی حملات و خشونت های خود ضد فلسطینیان از گروه های واتس آپ و کانال های تلگرام به صورت گسترده استفاده می نمایند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از انگجت، بررسی های مؤسسه فیک ریپورتر نشان داده است حداقل ۱۰۰ گروه واتس اپی و حدود ۲۰ کانال تلگرامی به ترویج خشونت بر ضد فلسطینیان مشغول هستند و در یک هفته اخیر هم به شدت فعال بوده اند. مدیران فیسبوک مالک واتس اپ و هم مسؤلان تلگرام برای مقابله با این نفرت پراکنی و ترویج خشونت هیچ اقدامی انجام نداده اند.
گروه ها و کانال های مورد اشاره با اسامی همچون مرگ بر عرب ها، نیروهای انتقام و محافظان یهود در حال فعالیت هستند و خیلی از خشونت های میدانی و برنامه ریزی شده بر ضد مردم فلسطین در نقاط مختلف سرزمین های اشغالی حاصل اقدامات اعضای این گروه هاست که در فضای مجازی با هم آشنا و هماهنگ می شوند.
اعضای این گروه ها در سایه بی تفاوتی مدیران واتس اپ و تلگرام نه تنها خشونت های خود بر ضد فلسطینیان را برنامه ریزی می کنند، بلکه آنها را با بی رحمی و قساوت هر چه بیشتر اجرا می کنند. در گروه های واتس اپی مذکور نحوه تولید انواع مواد منفجره و کوکتل مولوتوف آموزش داده می شود. در بعضی کانال های تلگرامی که بیشتر از ۴۰۰ عضو دارند هم آدرس کسب و کارهای متعلق به اعراب برای حمله و تخریب به اشتراک گذاشته می شود.
با توجه به خصوصی بودن خیلی از گروه های واتس اپی و کانال های تلگرامی و احتیاج به دعوتنامه برای عضویت در آنها شناسایی و گزارش تخلفات آنها برای کاربران ممکن نیست و خود واتس اپ و تلگرام باید برای شناسایی و حذف آنها اقدام نمایند.


منبع:

1400/02/30
22:54:04
5.0 / 5
983
تگهای خبر: آموزش , برنامه , تلگرام , مجازی
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
devsoft