فرصت یك ماهه جهت استفاده از ظرفیت نامحدود مجانی گوگل فوتو

فرصت یك ماهه جهت استفاده از ظرفیت نامحدود مجانی گوگل فوتو

کاربران کمتر از یک ماه برای بارگزاری تصاویر در سرویس گوگل فوتو بدون احتیاج به پرداخت پول جهت استفاده از ظرفیت ذخیره سازی بیشتر فرصت دارند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، گوگل اواخر سال قبل اعلام نمود ظرفیت ذخیره سازی مجانی تصاویر و ویدئوهای کیفیت بالایی که کاربران در این سرویس بارگزاری می کنند، از اول ژوئن (۱۱ خرداد) به ۱۵ گیگابایت محدود می شود.

این ظرفیت برای اطلاعات کاربران در جی میل، اسناد ورک اسپیس، اسلایدها و اسپریدشیتها تقسیم خواهد شد و کاربران را ناچار می کند در تهیه بک آپ برای اطلاعاتشان هوشمندانه تر عمل کنند تا با محدودیت ظرفیت نگهداری روبرو نشوند. اما هر فایل کیفیت بالایی که کاربران قبل از اول ژوئن به گوگل فوتو ارسال کنند، مشمول محدودیت نخواهد شد و بدین سان کاربران تا اول ژوئن فرصت دارند از این سرویس بهره برده و تصاویرشان را در گوگل کلود بارگزاری کنند.

در حال حاضر سرویس تصاویر گوگل بک آپ نامحدود برای فایلهای رسانه ای کیفیت بالا فراهم می آورد که کیفیت آنها نسبت به فایل اصلی اندکی کاسته می شود. ذخیره سازی تنها به فایلهایی محدود است که در شکل اصلی خود بارگزاری می شوند. اما از اول ژوئن به بعد، کاربران برای فضای ذخیره سازی ۱۰۰ گیگابایت باید دو دلار، ۲۰۰ گیگابایت سه دلار و برای دو ترابایت ۱۰ دلار در ماه پرداخت کنند.

بر اساس گزارش انگجت، کاربرانی که گوشی جدید پیکسل دارند می توانند از ذخیره سازی نامحدود به شکل مجانی بهره مند شوند البته به شرطی که تصاویر و ویدئوها را از گوشی پیکسل خود بارگزاری کنند.

منبع:

1400/02/20
11:09:01
5.0 / 5
1014
تگهای خبر: كیفیت , گوگل
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
devsoft