دست دادن سال آینده متحول می شود

دست دادن سال آینده متحول می شود

بعد از اینکه گوگل و اپل به کنسرسیوم یونی کد پیشنهاد کردند رنگهای پوست مختلف را به ایموجی ها اضافه کند، ایموجی های زیادی متحول و گزینه انتخاب رنگ پوست به آنها افزوده شد اما ایموجی “دست دادن” از این ترند جا ماند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، حالا مقرر است به ایموجی “دست دادن” هم رنگهای پوستی مختلف اضافه شود. هنگامی که کنسرسیوم یونی کد ایموجی ۱۴.۰ را در سال ۲۰۲۲ عرضه کند، شامل نماد “دست دادن” خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد رنگ پوست مورد نظرشان را برای ایموجی “دست دادن” از ترکیب ۲۵ رنگ مختلف انتخاب کنند.

جرمی برژ، موسس ایموجی پدیا سال قبل درباره فرایند طراحی ایموجی با نکست وب صحبت کرده بود. از ابتدا تا انتهای کار، طراحی یک ایموجی امکان دارد دو سال زمان ببرد. آنچه که طراحی ایموجی “دست دادن” را چالش برانگیز کرد این مورد بود که در ارتباط با دو نفر می شد. کنسرسیوم یونی کد می توانست این ایموجی را زودتر طراحی کند اما یک محدودیت در مودیفایر کدینگ این سازمان سبب می شد دستهای دو نفر یک رنگ پوست را داشته باشند. اغلب پلتفرمها منتظر شدند تا یونی کد پشتیبانی از رنگهای پوست مختلف در ایموجی “دست دادن” را اضافه کند. این سازمان از زمان انتشار ایموجی ۱۲.۰ سرگرم کار برای افزودن این توانایی بوده است.

بر اساس گزارش انگجت، قرار بود این ایموجی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود اما پاندمی ویروس کرونا سبب تاخیر در این برنامه شد و الان که اوضاع به روال عادی برمی گردد، این ایموجی هم مقرر است تا سال آینده به گوشی کاربران بیاید.

منبع:

1400/02/12
20:13:08
5.0 / 5
1167
تگهای خبر: اپل , برنامه , گوگل
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
devsoft