نایب رییس هیات مدیره شركت مخابرات ایران:

درآمد شركت مخابرات كاهش یافته است

درآمد شركت مخابرات كاهش یافته است

به گزارش توسعه نرم افزار نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، مخابرات و ارتباطات را از ارکان مهم توسعه کشور دانست و اضافه کرد: همه امکانات صنعت مخابرات باید در راه ارتقای رفاه مردم قرار گیرد و عزم ما در این مساله جدی است.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مهندس دهناد در مراسم معرفی سرپرست جدید مخابرات منطقه البرز، گفت: شرکت مخابرات ایران اصلی ترین پرچمدار صنعت ICT درکشور است که با ارائه خدمات ارتباطی و مخابراتی مطلوب، نقش اصلی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفاء می کند.
وی با تاکید بر این که شرکت مخابرات بعنوان موتور محرکه توسعه در کشور نقش آفرین است؛ اشاره کرد: منطقه البرز باتوجه به مزیت ها و قابلیت های بسیاری که دارد، می تواند در پیشرفت و تعالی مخابرات گام بردارد.
نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به ضرورت عرضه خدمات مناسب مخابرات به جامعه، اظهار داشت: با تقویت زیرساخت ها و ساماندهی بخش های مختلف مخابرات، نظام ارتباطی استان ارتقاء خواهد یافت.
دهناد با اشاره به اهمیت ظرفیت منطقه البرز در سرمایه اجتماعی و گردشگری گفت: ارائه خدمات ارتباطی و مخابراتی و توجه به گسترش زیرساخت های ارتباطی در این منطقه که بعنوان ایران کوچک از آن می توان نام برد، باید مناسب و مطلوب باشد.
وی با اشاره به ضرورت سرمایه گذاری در عرصه های مختلف در مخابرات، اظهار داشت: باتوجه به ثابت ماندن تعرفه در سالهای متمادی و افزایش هزینه های خدمات جدید، درآمد شرکت مخابرات کاهش یافته که باید راهکارهایی برای رشد و توسعه ارتباطات در راه خدمت به مردم به کار ببندیم.
نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در آخر این مراسم، ضمن قدردانی و تشکر از خدمات مهندس شجاعی، مدیر پیشین مخابرات منطقه البرز و آرزوی سلامتی و موفقیت برای وی در سمت جدید بعنوان مدیر منطقه ۴ تهران، عبدالله بیان را بعنوان سرپرست جدید مخابرات این منطقه معرفی نمود.
همین طور در این نشست مهندس شجاعی، سرپرست قبلی منطقه البرز با تشریح کارهای خود و بیان این که این منطقه پتانسیل بالایی دارد، اظهار داشت: انتظار داریم هیات مدیره با تدابیر خود توجه ویژه به رفع مسایل و مشکلات این منطقه داشته باشد.
منبع:

1400/01/24
13:58:30
5.0 / 5
996
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
devsoft