ارائه شماره های ویژه تاریخ تولد سیمكارت هوشمند شاتل موبایل

ارائه شماره های ویژه تاریخ تولد سیمكارت هوشمند شاتل موبایل

توسعه نرم افزار: شاتل موبایل با عرضه رنج جدید شماره های خود امکان خرید سیمکارت با شماره تاریخ تولد را فراهم نمود.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه، که سیمکارت های هوشمند خویش را با پیش شماره ۰۹۹۸ عرضه می کند، امکان تازه ای فراهم نموده تا متقاضیان بتوانند شماره دلخواه خویش را بر مبنای تاریخ تولد و یا هر تاریخ دیگری که برای آنها پرارزش است، انتخاب کنند. بر این اساس، با رفتن به وبسایت فروشگاه شاتل موبایل، امکان انتخاب شماره دلخواه با پیش شماره ۰۹۹۸ و رنج ۱۳ برای متقاضیان فراهم است. بعنوان نمونه، درصورتیکه تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۶۲ مورد نظر باشد، متقاضی می تواند شماره ۰۹۹۸۱۳۶۲۱۱۴ را خریداری کند. بدیهی است که از هر تاریخ فقط یک شماره سیمکارت موجود خواهد بود و متقاضیانی که شماره و تاریخ خاصی را مد نظر دارند، باید پیش از اختصاص شماره به سایر متقاضیان، برای دریافت سیمکارت با شماره دلخواه خود اقدام نمایند.

شاتل موبایل اپراتور هوشمند نسل جدید تلفن همراه با پوشش ۳G و ۴G در سرتاسر کشور است که برای اولین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» بهره برده است. با استفاده از این تکنولوژی، سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک، به صورت خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور و خرید سیمکارت، می توانند به وب سایتwww.shatelmobile.ir رجوع کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1400/01/22
13:11:58
5.0 / 5
1367
تگهای خبر: mobile , تكنولوژی , خرید , سایت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
devsoft