برترین مركز برگزاری دوره های آموزشی

برترین مركز برگزاری دوره های آموزشی

توسعه نرم افزار: موسسه علمی و سرمایه گذاری انجمن یونیننس یكی از بهترین مراكز برگزاری دوره های پیشرفته از جمله اموزش CFA ، اموزش بازار مسكن و خودرو ، اموزش بازار طلا ، اموزش ارز های دیجیتال و ...در كشور می باشد.


امروز قصد داریم به معرفی انجمن علمی و سرمایه گذاری انجمن یونیننس بپردازیم ، این موسسه یکی از بهترین مراکز برگزاری دوره های پیشرفته از جمله اموزش CFA ، اموزش بازار مسکن و خودرو ، اموزش بازار طلا ، اموزش ارز های دیجیتال و ...در کشور می باشد.

برای همه ما بهترین بودن یک دغدغه مهم می باشد چون در پی داشتن آینده­ای بهتر و همچنین ارتقای جایگاه شغلی و حرفه­ای خود می باشیم. اما برای شما که در امور مالی به صورت حرفه­ای فعالیت می­کنید، رسیدن به موقعیت و توانایی که شما را همیشه در الویت استخدام در بهترین فرصت­های شغلی در هر جای جهان قرار دهد بسیار حائز اهمیت می­باشد. اما چظور می­توان به این توانایی رسید؟

دوره­های آموزشی سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه ، اموزش  C.F.A  ، اموزش CIIA ، اموزش ارز دیجیتال ، اموزش تحلیل بازار مسکن و خودرو و ....این فرصت را برای کنشگران امور مالی فراهم کرده است تا بتوانند توانایی و دانش خود را تا  بالاترین سطح و استاندارد جهانی ارتقاء دهند. ابتدا بهتر است ابتدا بدانیم مقوله سرمایه گذاری چیست؟

بررسی گواهینامه CFA در انجمن علمی یونیننس:

CFA مخفف Chartered Financial Analyst به معنی تحلیل‌گر خبره مالی می‌باشد. CFA یک گواهینامه بین المللی حرفه‌ا‌‌ی است که از طرف موسسه CFA در زمینه سرمایه‌گذاری و امور مالی به افراد اعطا می‌شود . برنامه آموزشی CFA به عنوان برنامه استاندارد جهانی در حوزه مدیریت پرتفولیو و تحلیل سرمایه‌گذاری نیز شناخته می‌شود.

نکته­ای که بسیار مهم می باشد این است که گواهینامه تحلیلگر خبره مالی (CFA) یکی از مقبولترین و شناخته‌شده‌ترین مدارک و گواهینامه های حرفه‌ای در حوزه تحلیل­گری مالی و سرمایه‌گذاری در دنیا می­باشد. اعتبار مدرک CFA در سطح جهانی تا  حدی است که در بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی ارائه‌دهنده خدمات مالی، دارا بودن مدرک CFA را برای ارتقاء سطح علمی مدیران خود اجباری می‌دانند.

اما آنچه شما را می­تواند به سمت این هدف و داشتن این مدرک مهم بین المللی برساند، داشتن یک مشاور و یک گروه حرفه­ای است. گروهی که با داشتن تجربیات فراوان در این مسیر می­تواند با ارائه تجربیات و دانش خود، مسیر را برای شما هموار کند.

موسسه یونیننس (uninance) با دارا بودن مدرسین و هیئت علمی در 40 کشور و تجربیات ارزنده در سطح بین الملل می­تواند به خوبی شما را به هدفتان یعنی بهترین بودن در امور مالی برساند. برای موسسه uninance موفقیت شما در مسیر پیش رو مهم­ترین دغدغه می­باشد بهترین بودن با بهترین­ها ممکن خواهد شد...

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان انجمن یونیننس میتوانید به آدرس اینترنتی به نشانی UNINANCE.COM مراجعه نمایید.

 

1400/01/03
23:29:35
5.0 / 5
1195
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
devsoft