انتشار اصلاحیه های امنیتی برای ۸۲ لطمه پذیری ویندوز

انتشار اصلاحیه های امنیتی برای ۸۲ لطمه پذیری ویندوز

توسعه نرم افزار: کاربران ویندوز، محصولات و اجزای نرم افزاری شرکت مایکروسافت، باید تازه ترین اصلاحیه های امنیتی با درجه های حیاتی و مهم را اعمال کنند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، همه کاربران ویندوز، محصولات و اجزای نرم افزاری شرکت مایکروسافت، باید هر چه سریعتر تازه ترین اصلاحیه های امنیتی با درجه های حیاتی و مهم را اعمال کنند. درجه اهمیت ۱۰ مورد از این لطمه پذیری ها "حیاتی" (Critical) و ۷۲ مورد "مهم" (Important) است.
یکی از این اصلاحیه ها برای ضعفی از نوع Memory Corruption در مرورگر Internet Explorer است، که مهاجمان با بهره گیری از آن، کاربران را به یک صفحه حاوی کد Exploit هدایت می کنند. گروهی از مهاجمان، از اواسط بهمن ماه، برای نصب یک Backdoor سفارشی روی اهداف خود، از این لطمه پذیری، بهره برده اند. همین طور چندین لطمه پذیری در سرویس DNS سیستم عامل Windows و ۱۵ نرم افزار شرکت مایکروسافت، با اصلاحیه های این شرکت، ترمیم شده است.
چگونگی ترمیم چهار لطمه پذیری بحرانی روز-صفر و همین طور لطمه پذیری "اجرای کد به صورت از راه دور" در نسخ مختلف Microsoft Exchange نیز ۱۰ روز قبل به صورت اضطراری و خارج از برنامه منتشر شده است. لیست کامل لطمه پذیری های ترمیم شده و نکات فنی مربوط به مجموعه اصلاحیه های این ماه مایکروسافت، در پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راهبردی افتا در این لینک انتشار یافته است.
منبع:

1399/12/24
12:35:20
0.0 / 5
1053
تگهای خبر: اینترنت , برنامه , سیستم , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
devsoft