وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند

وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند

توسعه نرم افزار: نایب رییس هیات مدیره سامسونگ بعد از دریافت حکم محکومیت دو سال و نیم زندان به اتهامات مختلف همچون دریافت رشوه، از دادگاه عالی کره جنوبی درخواست تجدیدنظر نخواهد کرد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از وکیل جی وای لی، نایب رییس هیات مدیره و وارث سامسونگ خبر فوق را اعلام نمود اما شرکت حقوقی "بائه، کیم اند لی" و سامسونگ در این زمینه اظهارنظر نکردند.

جی وای لی، وارث شرکت سامسونگ الکترونیکس هفته گذشته از طرف دادگاهی در کره جنوبی به بهتان پرداخت رشوه به دو سال و شش ماه حبس محکوم شد. دادگاه عالی سئول اولین بار لی را در سال ۲۰۱۷ بعد از افشای نقش وی در رسوایی فسادی که موجب برکناری پارک گوئن های، رئیس جمهور کره جنوبی شد، به زندان محکوم نمود. وی که سکاندار اصلی گروه سامسونگ محسوب می شود، یک سال در زندان ماند اما در فوریه سال ۲۰۱۸ بعد از نصف شدن دوران محکومیتش و معلق شدن آن، از زندان آزاد شد. دادگاه عالی در سال ۲۰۱۹ حکم مذکور را نقض و دستور محاکمه مجدد را صادر کرد.

در آخرین جلسه دادگاه در ۳۰ دسامبر، لی یک عذرخواهی بلندبالا را خواند و وعده های قبلی خود برای تبدیل کردن سامسونگ به یک شرکت عالی و عدم تکرار اشتباهات گذشته را تکرار کرد و متعهد شد قدرت در سامسونگ را به فرزندانش منتقل نکند. جانشین شدن رسمی لی بجای پدرش که در اکتبر درگذشت، احیانا تا زمان آزادی وی از زندان به تاخیر خواهد افتاد.

منبع:

1399/11/06
17:53:00
0.0 / 5
1310
تگهای خبر: حقوق , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
devsoft