افشای تصاویر از ۳ نسخه موبایل گلكسی اس ۱۰

افشای تصاویر از ۳ نسخه موبایل گلكسی اس ۱۰

به گزارش توسعه نرم افزار اخیرا تصاویری از جدیدترین موبایل سری گلكسی انتشار یافته اند. به نظر می آید گلكسی اس ۱۰ در سه نسخه عرضه می گردد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ورج، سامسونگ ماه آتی مراسم رونمایی برگزار می نماید و خیلی از كارشناسان تخمین می زنند نسخه های واقعی از موبایل تاشو این شركت همراه نسخه آتی سری «گلكسی» یعنی Galaxy S۱۰ رونمایی شوند.
در همین راستا «ایون بلاس» بلاگر مشهور حوزه فناوری، اخیرا تصاویری منتشر نموده كه نشان دهنده سه نسخه مختلف از این موبایل است كه S۱۰E، S۱۰ و +S۱۰ نام دارند.
از پاییز گذشته شایعاتی درباره عرضه گوشی S۱۰ در سه نسخه مختلف انتشار یافته بود. S۱۰ و+S۱۰ با نمایشگرهای «او ال ای دی» خمیده عرضه می شوند كه در قسمت دوربین سلفی، یك سوراخ وجود دارد. همینطور این دستگاه ها مجهز به اسكنر اثر انگشت تعبیه شده در نمایشگر هستند. همینطور نسخه سوم دستگاه (احتمالا S۱۰E) نسخه ای ارزانتر و ساده تر است.
طبق گزارش های مختلف، سامسونگ مشغول مذاكره با شركت مخابراتی «وریزون» است تا نسخه همخوان با استاندارد اینترنت ۵G را در آمریكا عرضه نماید.
به هرحال «بلاس» در تصویر جدید اشاره می كند دستگاه سمت چپ SE۱۰، دستگاه وسط S۱۰ و دستگاه سمت راست+S۱۰ است.
موبایل SE۱۰ دارای ۲ دوربین پشتی است اما دو نسخه دیگر ۳ دوربین پشتی دارند. همینطور به نظر می آید +S۱۰ دارای دو دوربین جلویی هستند كه سوراخ یكی از آنها هم بزرگتر است.
در اوایل ژانویه «ایون بلاس» تصاویری را از S۱۰ منتشر نمود كه لبه های اندكی داشت و درقسمت دوربین جلویی آن سوراخی دیده می شد.

1397/10/30
13:24:19
5.0 / 5
4439
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
devsoft