راه اندازی خدمات پرداخت واتس اپ در برزیل

راه اندازی خدمات پرداخت واتس اپ در برزیل

به گزارش توسعه نرم افزار سرویس پیام رسان واتس اپ بزودی وارد بازار ارائه خدمات پرداخت همتا به همتا (P۲P) در برزیل می شود.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، روبرتو کامپوس نتو، رئیس بانک مرکزی برزیل در کنفرانس مطبوعاتی که به راه اندازی پلت فرم پرداخت فوری PIX اختصاص داشت، اظهار نمود: بانک مرکزی مذاکراتی را با گوگل و سایر شرکتهای فناوری برای ورود به بازار پرداخت فوری در برزیل داشته است.

وی همینطور اظهار داشت: واتس اپ بزودی خدمات پرداخت P۲P خواهد داشت. من مذاکرات زیادی با مدیرعامل این شرکت داشته ام که پیشرفت خوبی داشته است. تنها نگرانی من این است که ما باید تمامی مراحل تایید را سپری نماییم و سیستمی داریم که رقابت را تشویق می کند.

این سرویس پیام رسان با راه اندازی خدمات پرداخت در ۱۵ ژوئن، کوشش کرد وارد بازار برزیل شود اما بانک مرکزی و رگولاتور ضد انحصارطلبی این سرویس را مسدود و اعلام نمودند که باید برای رقابت منصفانه و نگرانیهای در ارتباط با حفظ اطلاعات خصوصی مورد بازنگری قرار گیرد.

بر اساس گزارش رویترز، رئیس بانک مرکزی برزیل در پاسخ به این پرسش که آیا واتس اپ در سیستم پرداخت جدید PIX فعالیت خواهد کرد، اظهار داشت: فضای برای پلتفرمهای دیگر در کنار سیستم PIX وجود خواهد داشت. این سرویس که روز دوشنبه افتتاح شد به مردم و کسب و کارها اجازه می دهد انتقال پول را به صورت ۲۴ ساعته انجام دهند.

منبع:

1399/08/27
13:07:59
5.0 / 5
1493
تگهای خبر: بازار , خدمات , سیستم , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
devsoft