ثبت نام اینترنت مجانی برای اساتید دانشگاهی تمدید گردید

ثبت نام اینترنت مجانی برای اساتید دانشگاهی تمدید گردید

به گزارش توسعه نرم افزار معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود:  امكان ثبت نام اساتید دانشگاه های سراسر كشور در سامانه بسته مجانی اینترنت اساتید به مدت ۱۰ روز تمدید گردید.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، با انتشار کرونا در کشور و رواج آموزش آنلاین، یکی از دغدغه افرادی که با این مقوله در ارتباط بودند، از معلمان و اساتید تا دانش آموزان و دانشجویان، بحث هزینه بالای اینترنت و به همین خاطر وزارت ارتباطات مبادرت به مجانی سازی سایت های آموزشی دانشگاه ها و اپلیکیشن شاد برای مدارس کرد. همینطور چندی قبل از عرضه اینترنت هدیه به معلمان اطلاع داد.
بعد از آن، محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - از عرضه ۱۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای برای اساتید دانشگاه های کل کشور در شرایط کرونا و برای پشتیبانی از آموزش مجازی اطلاع داد.
در این راستا ستار هاشمی - معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در توییتر نوشت: پیرو درخواست های جامعه دانشگاهی و پیگیری همکاران ما در معاونت فناوری و نوآوری و با موافقت وزیر ارتباطات، امکان ثبت نام اساتید دانشگاه های سراسر کشور در سامانه بسته مجانی اینترنت اساتید از فردا به مدت ۱۰ روز تمدید گردید.
هم اکنون، اساتید دانشگاهی می توانند با رفتن به سایت ICTGifts.ir بسته اینترنت هدیه ۱۲۰ گیگابایت را دریافت نمایند.

منبع:

1399/07/30
13:27:18
5.0 / 5
1619
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اینترنت , سایت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
devsoft