شبیه سازی پرواز ۶ ساعته با نرم افزار مایكروسافت

شبیه سازی پرواز ۶ ساعته با نرم افزار مایكروسافت

توسعه نرم افزار: مایكروسافت می خواهد نرم افزار شبیه ساز پرواز خودرا به روز كند تا علاقمندان بتوانند از آن برای اجرای نزدیك به واقعیت پروازهای تجاری 6 ساعته استفاده كنند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از انگجت، نسخه جدید نرم افزار شبیه ساز پرواز مایکروسافت پاییز امسال عرضه می شود و با ویندوز و کامپیوتر های مک سازگاری دارد.
نسخه جدید این نرم افزار دارای حالتی تازه موسوم به حالت پرواز یا Airplane Mode است که با فعال کردن آن یک پرواز شش ساعته واقعی از نیویورک به ریکیاویک شبیه سازی می شود.
کاربر در این حالت باید با همه چالش ها و مسائلی که خلبان یک پرواز شش ساعته خطوط هواپیمایی مختلف با آنها دست و پنجه نرم می کند، روبرو شود. همچون این مسائل می توان به وجود برخی مسافران گستاخ، نوزادان پرسروصدا، نقص خدمات وای فای، چاه های هوایی، شرایط آب و هوایی متغیر و غیره اشاره نمود.
همچنین کاربر می تواند برای افزایش هیجان در حین پرواز برخی رویدادها را بطور تصادفی اضافه کند و توان خود برای تصمیم گیری را بیازماید. مایکروسافت برای اقلام و ویدئوهای آموزشی را نیز برای کاربران در نظر گرفته است. از این طریق می توان با کارکرد دکمه ها و فرامین مختلف در کابین خلبان آشنا شد. در این نسخه به روز شده امکان شبیه سازی یک پرواز دو ساعت و نیمه از نیویورک به هالیفکس کانادا هم وجود دارد.


منبع:

1399/06/05
13:32:27
5.0 / 5
2135
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
devsoft