اپلیكیشن مایكروسافت برای محافظت از كودكان در اینترنت

اپلیكیشن مایكروسافت برای محافظت از كودكان در اینترنت

مایكروسافت اپلیكیشن جدیدی معروف به محافظت از خانواده عرضه نموده كه امكانات متنوع و پیشرفته ای برای مراقبت از بچه ها در زمان استفاده از اینترنت در اختیار والدین قرار می دهد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از اسلش گیر، نسخه آزمایشی این برنامه تلفن همراه نخستین بار در ماه می ارائه شد و حالا نسخه نهایی آن در دسترس همگان است.
برنامه مورد اشاره کنترل برنامه ها و اپلیکیشن های مورد استفاده کودکان، نحوه استفاده از آنها، مدت زمان بکارگیری هر یک از آنها و غیره را ممکن می کند و بر خلاف برخی برنامه های دیگر هم بر روی اندروید و هم بر روی آی او اس در دسترس می باشد.
والدین با استفاده از این برنامه در می یابند بچه ها در هر لحظه در حال استفاده از چه برنامه ای بر روی گوشی یا تبلت خود هستند و بیشتر به چه بخش هر برنامه توجه نشان می دهند. همینطور از این طریق می توان مدت زمان استفاده از گوشی یا هر برنامه را محدود کرد.
علاوه بر این می توان برنامه های مجاز جهت استفاده هر کودک را به صورت جداگانه با استفاده از اپلیکیشن مذکور مشخص کرد. عرضه گزارش های هفتگی از خلاصه فعالیتهای بچه ها، امکان اعمال فیلترهای مختلف و نمایش نقشه موقعیت مکانی کودکان همچون دیگر امکانات این برنامه است که دارای یک رابط کاربری تحت وب هم هست. مایکروسافت می گوید اطلاعات این برنامه مجانی را با اشخاص و شرکت های دیگر به اشتراک نمی گذارد.


منبع:

1399/05/09
12:03:55
5.0 / 5
2421
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
devsoft