بررسی مسائل حوزه ارتباطات در مجلس

غضنفرآبادی: اینستاگرام قتلگاه اعتقادات خیلی از جوانان شده است

غضنفرآبادی: اینستاگرام قتلگاه اعتقادات خیلی از جوانان شده است

به گزارش توسعه نرم افزار نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مدیریت فضای مجازی و پیام رسان های خارجی تصریح كرد: اینستاگرام قتلگاه اعتقادات خیلی از جوانان شده است.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار نمود: شما تلاش کردید به فضای مجازی و اینترنت گسترش و سرعت بدهید، ضمن تقدیر از شما، ولی یک چاقوی دودم را تیز کردید، اما سوال این است آیا از این مورد استفاده خوب شد یا استفاده بد؟ فضای مجازی با سرعت اینترنت یک اتوبان امن برای حمله ضد انقلاب و دشمنان انقلاب را تا عمق ایران اسلامی به وجود آورد که خیلی از جوانان ما در این اتوبان کشته یا مجروح شدند.
وی افزود: اعتراض به حق مردم با تاخت و تاز ضد انقلاب همچون منافقین و سلطنت طلبان بی آبرو با استفاده از این فضا از مسیر خود خارج شد و خسارت های زیادی را بر مردم تحمیل کرد. آیا در این مورد شما مسئول نیستید؟
غضنفرآبادی خاطرنشان کرد: چرا پیام رسان های داخلی حمایت نشدند؟ و چرا پیام رسان های خارجی اینقدر حمایت می شوند؟ اینستاگرام قتلگاه اعتقادات خیلی از جوانان ما شده است. چقدر از خانواده ها که به علت این فضا متلاشی شدند. بدون فراهم نمودن امنیت پیام رسان های خارجی چه مشکلاتی برای جوانان به وجود آمد و چقدر فضای خانمان سوز بی دینی، بی غیرتی، غرب گرایی را فراهم نمود. چه کسی باید اینگونه مسائل فضای مجازی را رفع کند؟ آیا شما مسئولیتی ندارید؟
نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نفع پیام رسان های خارجی بیشتر است یا ضرر آنها؟ چه اصراری بر حمایت آنها وجود دارد؟ ما نگران این هستیم که آیا از بیرون نسبت به بحث فضای مجازی و پیام رسان های داخلی و خارجی القائاتی نمی شود؟ آقای وزیر از شما انتظار داریم فضای مجازی را حفظ کنید و از پیام رسان های داخلی حمایت کنید.
منبع:

1399/04/01
15:13:06
5.0 / 5
2526
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
devsoft