ثبت یك اختراع جدید؛

استخراج ارز مجازی با امواج مغز و گرمای بدن!

استخراج ارز مجازی با امواج مغز و گرمای بدن!

توسعه نرم افزار: مایكروسافت حق امتیاز اختراعی را ثبت كرده كه بر طبق آن افراد با كمك حسگرها و امواج مغزی و گرمای بدنشان می توانند ارز مجازی استخراج كنند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایندپندنت، مایکروسافت در نظر دارد با رصد کارهای مغزی و اطلاعات بیومتریک افراد ارز مجازی تولید نماید.
این شرکت اخیرا حق امتیاز اختراعی به نام «سیستم ارز مجازی با بهره گیری از اطلاعات فعالیت بدن انسان» را ثبت کرده است. در این حق امتیاز توضیح داده شده که چگونه یک فرد می تواند با متصل کردن سنسورهای مختلف به بدنش ارز مجازی استخراج کند.
استخراج ارزهای مجازی مانند بیت کوین نیازمند قدرت عظیم رایانشی است تا مسئله های پیچیده ریاضی را حل کند.
در توضیحات این حق امتیاز آمده است: بعنوان مثال یک موج مغزی یا گرمایی که از پیکر شخص هنگام انجام حرکتی ساطع می شود، می تواند عملیاتی که تهیه کننده سرویس اطلاعاتی درخواست کرده را انجام دهد. به همین ترتیب می توان آنرا در پروسه استخراج ارز مجازی نیز استفاده نمود.
این سیستم استخراج ارز شامل اتصال یک دستگاه به سنسورهای مختلف به بدن است که می تواند فعالیت کاربر را رصد و از آن برای تولید ارزمجازی استفاده نماید.
سنسورهای احتمالی که در این روش به کار می روند شامل اسکنر ام آر آی، دوربین های گرمایی و سنسورهای ضربان قلب و مادون قرمز هستند.


منبع:

1399/02/06
14:06:19
5.0 / 5
3807
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
devsoft