ایمیل جمهوری خواهان آمریكا هك شد

ایمیل جمهوری خواهان آمریكا هك شد

به گزارش توسعه نرم افزار آمارها از آن حكایت می كند كه آدرس ایمیل و پست الكترونیكی چهار نفر از دستیاران ارشد كمیته كنگره ملی حزب جمهوری خواه ایالات متحده آمریكا هك شده و در دسترس هكرها قرار گرفته است.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، با عنایت به افزایش روزافزون نفوذ هكرها و مجرمان سایبری به وسائل الكترونیكی همچون كامپیوتر و گوشیهای هوشمند، خیلی از ایمیل های مقامات ارشد سیاسی و دولتی در سراسر جهان همواره مورد هك و نفوذ هكرها قرار می گیرند و این امر مشكلات امنیتی متعددی را برای كشورهای مختلف بوجود می آورد. باوجود تلاش و اخطار متخصصان فعال در حوزه امنیت سایبری، سالانه بارها اخبار هك و نفوذ هكرها به ایمیل و حساب های كاربری مورداستفاده مقامات سیاسی و دولتی در رسانه ها به گوش می رسد.
مقامات حزب جمهوری خواه در ایالات متحده آمریكا افشا كرده اند كه ایمیل و حساب كاربری پست الكترونیك چهار نفر از دستیاران ارشد عضو كمیته ملی این حزب در جریان برگزاری انتخابات میان دوره ای سال جاری میلادی هك شده است.
طبق گزارش وب سایت Channel NewsAsia، در ماه های گذشته اخبار و گزارش های بسیاری در مورد نفوذ هكرها و مجرمان سایبری به ایمیل و حساب های كاربری شخصی و یا رسمی مقامات ارشد سیاسی و حزبی در آمریكا انتشار یافته است كه نشان داده است تلاش های بسیار زیادی به منظور تاثیرگذاری در سیاست های داخلی و خارجی كاخ سفید صورت گرفته است.
هنوز معلوم نشده است كه هكرها و مجرمان سایبری مربوطه از جانب چه كشور و چه نهادی تحت حمایت قرار گرفته اند و یا حتی از چه طریقی به پسورد و حساب كاربری این دستیاران ارشد دسترسی پیدا كرده اند.1397/09/14
14:31:09
5.0 / 5
4608
تگهای خبر: آمریكا , كامپیوتر
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
devsoft