با استفاده از قابلیت هوشمند؛

سیستم عامل گوگل سلامت كاربر را به دقت ردگیری می كند

سیستم عامل گوگل سلامت كاربر را به دقت ردگیری می كند

به گزارش توسعه نرم افزار اجرای یك پژوهش توسط گوگل نشان داده است این شركت به دنبال افزودن قابلیت های تازه ای برای كنترل وضعیت سلامت و بهداشت به سیستم عامل ویر او اس خود است.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از انگجت، سیستم عامل «ویر او اس» گوگل هم اكنون هم دارای قابلیت های متنوعی برای ارتقای بهداشت و سلامت است. گوگل با خرید شركت فیت بیت بر این توانایی ها افزوده و می خواهد باز هم آنها را بیشتر كند.
منابع نزدیك به گوگل می گویند این شركت یك بررسی و پژوهش جدید را با هدف پی بردن به نظر كاربران در مورد خدمات بهداشت و سلامت «ویر او اس» به اجرا گذاشته و از همین رو می توان پیش بینی نمود كه خدمات سیستم عامل مذكور در این حوزه باز هم بیشتر شود.
بر اساس داده های این پژوهش می توان حدس زد كه گوگل به دنبال افزودن امكاناتی همچون بررسی خودكار میزان فعالیت كاری و ورزشی، اخطار در مورد نامنظم شدن ضربان قلب، عرضه خدمات بهداشت باروری و ردگیری دقیق تر وضعیت خواب و استراحت و شناسایی مشكلاتی همچون آپنه است.
همچنین امكان دارد گوگل «ویر او اس» را با برخی تجهیزات ژیمناستیك و ابزار پزشكی سازگار و همگام كند، قابلیت كنترل كیفیت هوای درون منزل را ایجاد كند و بررسی سطح اكسیژن خون را از راه این سیستم عامل تسهیل كند. البته گوگل به صورت رسمی اعلام نكرده آیا این امكانات را به «ویر او اس» می افزاید یا خیر.

1398/12/11
13:53:25
5.0 / 5
3916
تگهای خبر: خدمات , خرید , سیستم , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
devsoft