در شهر سئول؛

دفاتر غول مخابراتی كره به خاطر كرونا تعطیل شد

دفاتر غول مخابراتی كره به خاطر كرونا تعطیل شد

توسعه نرم افزار: شركت اس كی تله كام بزرگترین شركت مخابراتی كره جنوبی، دفتر بزرگ مركزی و سایر شعب خودرا در شهر سئول به خاطر نگرانی از شیوع ویروس كرونا بطور كامل تعطیل كرد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از زددی نت، در ایام اخیر شیوع گسترده ویروس كرونا در كره جنوبی سبب شده تا ده ها شركت فناوری در این كشور كارهای خودرا به صورت كامل یا نسبی به حالت تعلیق درآورند. آخرین شركت در این مجموعه اس كی تله كام است كه خدمات متنوع مخابراتی و اینترنتی ارائه می دهد.
علت اصلی این تعطیلی مثبت اعلام شدن آزمایش كرونای یكی از كاركنان اس كی تله كام اعلام شده است. اس كی تله كام كه بزرگترین ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در كره جنوبی است، روند ضدعفونی كردن و گندزدایی از تمامی ساختمان ها و دفاتر خودرا آغاز نموده و دراین زمینه دستورالعمل های وزارت بهداشت این كشور را دنبال می كند.
به گفته سخنگوی اس كی تله كام، یكی از كاركنان این شركت كه در طبقه چهاردهم یكی از ساختمان های آن در مركز سئول مشغول به كار بوده، به كرونا مبتلا شده است.
قرار شده تا كاركنان این شركت كارهای خودرا در چارچوب دوركاری انجام دهند. اس كی تله كام حدود ۵۰۰۰ كارمند دارد. همكاران فرد آلوده به ویروس كرونا نیز مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته اند.


منبع:

1398/12/08
09:58:27
5.0 / 5
3621
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , فناوری
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
devsoft