كمك 10 میلیارد دلاری ثروتمندترین فرد جهان به حفظ محیط زیست!

كمك 10 میلیارد دلاری ثروتمندترین فرد جهان به حفظ محیط زیست!

به گزارش توسعه نرم افزار ثروتمندترین فرد جهان اعلام نموده كه می خواهد ۱۰ میلیارد دلار از ثروت خویش را در جهت مقابله با تغییرات آب و هوایی در جهان خرج كند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، جف بزوس، مدیر شركت آمازون كه بعنوان ثروتمتندترین فرد جهان شناخته می شود، اعلام نموده كه می خواهد ۱۰ میلیارد دلار از سرمایه خویش را به منظور حفاظت از محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی در جهان وقف و خرج كند.
از آنجاكه سال هاست دانشمندان و فعالان محیط زیست در مورد تغییرات آب و هوایی در جهان به دولتمردان در كشورهای مختلف اخطار داده اند و این تغییرات هم در سال های اخیر مشكلات و دردسرهای بزرگ و جبران ناپذیری را در سراسر جهان بوجود آورده است، جف بزوس - مدیرشركت آمریكایی آمازون - كه بدون شك یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در جهان به حساب می آید، روز دوشنبه از اختصاص دادن یك بودجه ۱۰ میلیارد دلاری از ثروت و سرمایه شخصی خود به منظور محافظت از محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی اطلاع داده است.
وی در این خصوص ابراز امیدواری كرده كه شاید بتواند با ثروت و سرمایه گذاری در این بخش، كمك كوچكی در جهت حفظ محیط زیست در ایالات متحده و بسیاری دیگر از كشورهای جهان كند.1398/11/29
14:53:26
5.0 / 5
4940
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
devsoft