نوكیا خدمات صوتی مبتنی بر وای فای عرضه می دهد

نوكیا خدمات صوتی مبتنی بر وای فای عرضه می دهد

توسعه نرم افزار: برخی گوشیهای نوكیا از این پس خدماتی موسوم به صوت بوسیله وای فای ارائه می دهند كه به كاربران امكان می دهند تا بطور مستقیم با یك گوشی یا تلفن ثابت دیگر با استفاده وای فای تماس بگیرند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از آسین ایج، اچ ام دی گلوبال سازنده گوشیهای نوكیا از عرضه خدمات جدید صدا از راه وای فای یا Vo Wi-Fi اطلاع داده كه با فعال كردن آن تماس گرفتن با سایر كاربران گوشیهای هوشمند یا تلفن های ثابت از راه وای فای تسهیل می شود.
این خدمات از راه برخی اپراتورها در كشورهای مختلف در دسترس قرار گرفته است. همچون گوشیهای نوكیا كه چنین قابلیتی دارند می توان به نوكیا ۹ پیور ویو، نوكیا ۸ سیروكو، نوكیا ۸.۱، نوكیا ۷.۲، نوكیا ۷ پلاس، نوكیا ۶.۱ پلاس و نوكیا ۶.۱ اشاره نمود.
مهم ترین مزیت این خدمات عدم احتیاج به نصب هر گونه برنامه اضافی بر روی گوشی است. خدمات مورد اشاره در اماكنی كه شبكه های تلفن همراه پوشش خوبی ندارند به خوبی قابل استفاده می باشد.
برای فعال كردن خدمات مورد اشاره باید در بخش تنظیمات گوشی گزینه Wi-Fi calling فعال شده و دو گزینه VoLTE و Wi-Fi Calling انتخاب شوند. سپس با اتصال به هر شبكه وای فای این خدمات در دسترس می باشد.


منبع:

1398/11/20
13:56:12
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: برنامه , خدمات , شبكه
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
devsoft