باارزش ترین ارزهای دیجیتالی كدام اند؟

باارزش ترین ارزهای دیجیتالی كدام اند؟

توسعه نرم افزار: بیت كوین كماكان باارزش ترین ارز دیجیتالی در جهان است.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از بیزینس اینسایدر، ارزهای دیجیتالی مانند یك گردباد بازارهای مالی جهان را در نوردیده اند و با وجود نگرانی های گسترده از احتمال استفاده از این ارزها در امور مجرمانه ای نظیر پولشویی و تامین مالی تروریسم، استفاده از آنها در كشورهای مختلف رو به گسترش است.
در ادامه با با ارزش ترین ارزهای دیجیتالی در جهان آشنا می شوید:
۱-بیت كوین
شناخته شده ترین و در عین حال قدیمی ترین ارز دیجیتالی معتبر دنیا كه در سال ۲۰۰۹ معرفی و افتتاح شد. تابحال بیشتر از سه چهارم كل بیت كوین های موجود استخراج شده اند و ارزش بیت كوین های موجود در بازار هم اكنون ۱۵۶.۵۲ میلیارد دلار برآورد می شود.
۲- اتریوم
این ارز از سال ۲۰۱۵ وارد بازارها شد و یكی از محبوب ترین ارزهای مورد استفاده در قرارداده ای هوشمند است. ارزش اتریوم های موجود در بازار هم اكنون ۱۷.۵ میلیارد دلار برآورد می شود.
۳- ریپل
با وجود ان كه هدف از معرفی ریپل، تسهیل تراكنش های بین شركت ها و موسسات مالی بزرگ بود، این ارز به یك ارز دیجیتالی محبوب تبدیل گشته است و ارزش ریپل های موجود در بازار هم اكنون ۹.۸ میلیارد دلار برآورد می شود.
۴- بیت كوین كش
یك ارز دیجیتالی مشابه بیت كوین كه در سال ۲۰۱۷ توسعه داده شد. این ارز دارای تعرفه های ارزان تری در مقایسه با بیت كوین است و ارزش بیت كوین كش های موجود در بازار هم اكنون ۵.۷۶ میلیارد دلار برآورد می شود.
۵- بیت كوین اس وی
یكی دیگر از ارزهای دارای عملكرد مشابه بیت كوین كه دارای پروتكل های امنیتی بیشتری در مقایسه با بیت كوین كش است و بنا بر این نیز هزینه استخراج بالاتری دارد. ارزش بیت كوین اس وی های موجود در بازار هم اكنون ۵.۵۱ میلیارد دلار برآورد می شود.
۶- تتر
یك ارز دیجیتالی كه به شكلی توسعه داده شده است كه دارای ثبات قیمتی بیشتری باشد. این ارز متكی به دلار كانادا، روپیه هند و یورو بودهو ارزش تترهای موجود در بازار هم اكنون ۴.۱۱ میلیارد دلار برآورد می شود.
۷- لایت كوین
در سال ۲۰۱۱ و با تاكید بر چارچوب های استاندارد بیت كوین طراحی و ارائه شد. سرعت انتقال و میزان استخراج ارز دو عامل متمایز لایت كوین از بیت كوین هستند. ارزش لایت كوین های موجود در بازار هم اكنون ۳.۵۷ میلیارد دلار برآورد می شود.
منبع:

1398/11/05
14:32:30
5.0 / 5
4690
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
devsoft