با یك ویژگی جدید؛

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود

توسعه نرم افزار: توییتر در نمایشگاه سی ای اس 2020 از افزودن خاصیت جدیدی آگاهی داد كه امكان پاسخ دهی به توئیت ها را مسدود یا محدود می كند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از دیلی میل، شبكه اجتماعی توئیتر به زودی با افزودن یك خاصیت جدید به كاربران اجازه می دهد امكان پاسخ دهی به توئیت را مسدود كنند.
این شبكه اجتماعی در نمایشگاه CES۲۰۲۰ این خاصیت را اعلام نمود. خاصیت جدید conversation participants نام دارد و در بخش نوشتن توئیت ( Compose Tweet) ظاهر می شود. این ویژگی۴ بخش دارد: جهانی، گروهی، پنلی و بیانیه.
این گزینه ها به كاربر اجازه می دهد؛ اجازه پاسخ دهی به توییت را به همه افراد بدهد، امكان پاسخ دهی به توییت را فقط به كسانی بدهد كه آنها را فالو می كند یا افرادی كه كاربر را در پستی منشن كرده اند، فقط به افرادی كه كاربر را منشن كرده اند اجازه پاسخ دهی می دهد و در نهایت تنظیمات آخر امكان پاسخ دهی به توئیت را برای همه كاربران حذف می كند. توئیتر ادعا می كند این خاصیت برای پایان دادن به ترول ها در این پلت فرم ارائه می شود. با این وجود شركت كنندگان در CES سوالاتی درباره شیوه مشخص كردن و اطلاع رسانی درباره اطلاعات غلط داشتند.


منبع:

1398/10/21
19:50:15
5.0 / 5
4390
تگهای خبر: شبكه , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
devsoft