اشتراک تلویزیون اینترنتی گوگل گران گردید

اشتراک تلویزیون اینترنتی گوگل گران گردید

توسعه نرم افزار: هزینه اشتراک ماهانه یوتیوب تی وی گوگل در اقدامی مشابه این سرویس پخش اینترنتی، افزایش پیدا کرد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، یوتیوب تی وی در ایمیلی به مشتریانش اعلام نمود: بعد از حدود سه سال، ما قیمت اشتراک ماهانه را از ۶۴ دلار و ۹۹ سنت، به ۷۲ دلار و ۹۹ سنت افزایش می دهیم. از آنجائیکه هزینه های محتوا بالا رفته و ما به سرمایه گذاری در کیفیت سرویس خود ادامه می دهیم، قیمت خودرا برای ادامه عرضه بهترین سرویس ممکن برای شما، به روز رسانی می نماییم.

مشتریان فعلی تغییر قیمت جدید را در اولین دوره صورتحساب در ۱۸ آوریل یا بعد از آن مشاهده خواهند کرد.

یوتیوب تی وی آخرین بار هزینه طرح اشتراک ابتدایی خودرا در ژوئن ۲۰۲۰ بالا برده بود و در آن زمان، نرخها را به میزان ۳۰ درصد افزایش داده و از ۵۰ دلار، به ۶۴ دلار و ۹۹ سنت در ماه رسانده بود. هزینه ماهانه یوتیوب تی وی هنگامی که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی گردید، ۳۵ دلار بود.

بر اساس گزارش یاهو فاینانس، این خبر فقط دو روز بعد از آن منتشر گردید که این پلت فرم اعلام نمود قابلیت مولتی ویوی جدیدی را امتحان می کند که به علاقه مندان مسابقات ورزشی اجازه می دهد همزمان، چهار بازی از پیش انتخاب شده را ببینند. این گزینه منعکس کننده توجه بالای یوتیوب به مسابقات ورزشی همزمان با تشدید رقابت در فضای پخش اینترنتی است.
1401/12/27
08:35:11
5.0 / 5
160
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
devsoft