امیکرون بازگشت کارمندان گوگل از دورکاری را به تاخیر انداخت

امیکرون بازگشت کارمندان گوگل از دورکاری را به تاخیر انداخت

به گزارش توسعه نرم افزار گوگل اعلام نمود برنامه بازگشت کارمندانش به محل کار در ماه ژانویه را به دنبال نگرانیهای فزاینده نسبت به شیوع واریانت جدید اُمیکرون و مقاومت برخی با واکسیناسیون اجباری، به تاخیر می اندازد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، گوگل در ماه آگوست اعلام نموده بود انتظار دارد کارمندانش از دهم ژانویه سه روز در هفته در محل کار حاضر شوند و به سیاست دورکاری داوطلبانه از خانه آخر می دهد.

مدیران این شرکت حالا به کارمندانشان اعلام نمودند که گوگل این مهلت را به تعویق می اندازد. گوگل اعلام نمود این بازنگری در سیاست دورکاری مطابق با برنامه قبلی این شرکت بود که اعلام نموده بود بازگشت به محل کار زودتر از دهم ژانویه نخواهد بود و به شرایط محلی بستگی خواهد داشت.

حدود ۴۰ درصد از کارمندان آمریکایی گوگل و درصد بالاتری از کارمندان این شرکت در کشورهای دیگر، در هفته های اخیر به محل کارشان برگشتند.

اما شبکه سی ان بی سی هفته گذشته گزارش کرده بود صدها کارمند گوگل به الزامی شدن واکسیناسیون برای کارمندانی که در قراردادهای دولت آمریکا کار می کنند، معترض شده اند.

گوگل یکی از اولین شرکتهایی است که از کارمندانش خواست در دوران پاندمی کووید ۱۹ از خانه به انجام وظیفه بپردازند. این شرکت حدود ۸۵ دفتر در حدود ۶۰ کشور دارد.

بر اساس گزارش رویترز، سازمان سلامت عمومی اتحادیه اروپا اعلام نمود اروپا تابحال ۷۹ مورد مبتلا شدن به واریانت اُمیکرون را ثبت کرده است که اولین بار ماه گذشته در آفریقای جنوبی شناسایی شد.

منبع:

1400/09/13
23:09:11
5.0 / 5
474
تگهای خبر: آمریكا , برنامه , شبكه , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
devsoft