حذف برنامه بررسی دقت نظرات در آمازون از فروشگاه اپل

حذف برنامه بررسی دقت نظرات در آمازون از فروشگاه اپل

به دنبال درخواست شرکت آمازون، یک برنامه بررسی کننده دقت نظرات در مورد کالاهای عرضه شده توسط این شرکت از فروشگاه آنلاین شرکت اپل حذف شد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از سی ان بی سی، اپل اپلیکیشن فیک اسپات را از اپ استور خود حذف کرده است. این اپلیکیشن در اصل برای شناسایی نظرات دروغین و جعلی در آمازون عرضه شده، اما آمازون مدعی است برنامه مورد اشاره حاوی اطلاعات غلط و گمراه کننده ای بوده و دارای برخی خطرات امنیتی نیز بوده است.
اپل بطور مستقل دلیلی برای حذف اپلیکیشن مذکور ارائه نکرده است. سعود خلیفه مدیرعامل فیک اسپات ادعاهای آمازون در مورد مشکلات و خطرات برنامه فیک اسپات را رد کرده و افزوده که پیش از حذف برنامه مذکور از اپ استور اپل هیچ هشدار یا پیامی دریافت نکرده است.
برنامه فیک اسپات در بین کاربران آمازون محبوبیت زیادی داشت و با تجزیه و تحلیل نقدهای منتشرشده در سایت آمازون به میزان اعتبار آنها از ای تا اف نمره می داد. در نهایت این اپلیکیشن خود نیز باتوجه به مجموعه نظرات کاربران برای خرید هر کالا سفارش هایی را به کاربران ارائه می کرد.
آمازون مدعی است که این برنامه اطلاعات گمراه کننده ای را در مورد محصولات مختلف و فروشندگان آنها ارائه می کند و به منافع فروشندگان، صاحبان کسب وکارها و غیره لطمه می زند.


منبع:

1400/04/26
15:16:22
5.0 / 5
667
تگهای خبر: آنلاین , اپل , برنامه , خرید
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
devsoft