رویداد معرفی نیازهای فناورانه بلاكچین

رویداد معرفی نیازهای فناورانه بلاكچین

توسعه نرم افزار: رویداد فناورانه معرفی نیازهای فناورانه بلاكچین با هدف رفع نیازهای این حوزه انجام می شود.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امنیت در تبادلات مالی مجازی مهم می باشد. تبادلاتی كه چند سالی است با روند رو به رشد استفاده از شبكه های مجازی بازارش داغ تر شده است.
بلاكچین مسیری است كه برای تامین امنیت این نوع تبادلات مجازی انتخاب شده است. نیازی همه گیر كه در تمام كشورها به آن توجه می شود. نیازی فناورانه كه مقرر است با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به كمك توانایی دانش بنیان ها در كشور ما هم تامین گردد.
بلاك چین از رمزنگاری بمنظور ایجاد امنیت در تبادلات استفاده می نماید. بر خلاف سیستم های بانكی كه در یك موقعیت مشخص مستقر هستند و در اصطلاح متمركز عمل می كنند، مركز داده ای كه بلاك چین ها در آن قرار دارند كاملا غیرمتمركز بوده و در سراسر جهان پخش هستند.
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه دانش بلاكچین، تجاری سازی محصولات فناورانه و پشتیبانی از استارت اپ های این حوزه در نظر دارد از تیم های مستعد و توانمند استارتاپی برای پاسخ به نیازهای فناورانه كشور استفاده نماید.
بر همین مبنا رویداد فناورانه معرفی نیازهای این حوزه در ۴ محور اصلی «ابزارهای دسترس پذیری مشتری»، «ابزارهای تامین مالی بر بستر بلاكچین»، ابزارهای مدیریت سازمان بر بستر بلاكچین» و ابزارهای تحلیل بلاكچینی برمبنای داده كاوی» ۲۹ بهمن ماه امسال برگزار می گردد.
این رویداد با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.منبع:

1398/11/27
22:39:30
5.0 / 5
4072
تگهای خبر: بازار , توسعه , دیجیتال , سیستم
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
devsoft