امكان جستجوی صوتی در متون با اپلیكیشن موبو قانون مبتكران دانشگاه سمنان

امكان جستجوی صوتی در متون با اپلیكیشن موبو قانون مبتكران دانشگاه سمنان

به گزارش توسعه نرم افزار ایسنا/سمنان یكی از شركت های فناور پارك علم و فناوری دانشگاه سمنان موفق به طراحی و تولید اپلیكیشن موبو قانون شد.


رئیس پارك علم و فناوری دانشگاه سمنان با بیان این خبر اظهار داشت: این اپلیكیشن توسط شركت حامی پراز كومش با خصوصیت های كاملاً كاربردی طراحی و تولید شده است.
دكتر علی حقیقی اصل اضافه كرد: اپلیكیشن موبو قانون با سرویس های حقوقی و قانونی به صورت صوتی و هوشمند تولید شده است.
وی خاطرنشان كرد: این شركت فناور با آمیختن دانش كارشناسان برتر جوان و تجربه پرارزش متخصصین امر موفق به تولید اپلیكیشن كاربردی موبو قانون شده است.
رئیس پارك علم و فناوری دانشگاه سمنان به خصوصیت های این اپلیكیشن اشاره و اظهار نمود: عرضه قوانین به صورت كاملا گویا و صوتی، جستجوی حرفه ای صوتی در متون حقوقی، ساده سازی و روان سازی متون قوانین، دسته بندی موضوعی و كاربردی در بخش ساده سازی، محیط كاربر پسند و مشاوره آنلاین حقوقی با وكلا و مشاورین خبره همچون خصوصیت های این اپلیكیشن است.
به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از روابط عمومی دانشگاه سمنان؛ دكتر حقیقی همینطور گفت شركت حامی پراز كومش از سال 1395 در مركز رشد پارك علم و فناوری دانشگاه سمنان فعالیت خویش را در زمینه تولید محتوای دیجیتال حقوقی و قضایی آغاز و تابحال اپلیكیشن های گوناگونی در این زمینه تولید كرده است.1398/08/22
19:17:41
5.0 / 5
4708
تگهای خبر: آنلاین , تخصص , حقوق , دیجیتال
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
devsoft