ارتباط تلفنی مشتركان 4 مركز مخابراتی مبتلا به اختلال می شود

ارتباط تلفنی مشتركان 4 مركز مخابراتی مبتلا به اختلال می شود

به گزارش توسعه نرم افزار ارتباط تلفنی مشتركان ۴ مركز مخابراتی در تهران به علت انجام عملیات كابل برگردان و توسعه كابل، مبتلا به اختلال می شود.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از مهر، عملیات كابل برگردان با هدف توسعه شبكه كابل در مراكز مخابراتی شهید جعفری، جماران، مالك اشتر و سلمان فارسی انجام می شود.
با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشتركان در مركز مخابرات شهید جعفری با پیش شماره های ۲۲۱۷، ۲۲۱۸، ۲۲۴۰ الی ۲۲۴۳، ۲۶۷۰، ۲۶۸۰ در محدوده خیابان های زعفرانیه، فلاحی و مقدس اردبیلی از امروز تا ۷۲ ساعت آینده مبتلا به اختلال می شود. در همین حال ارتباط تلفنی مشتركان در مركز مخابرات جماران با پیش شماره های ۲۲۸۰ الی ۲۲۸۳، ۲۲۲۸، ۲۲۲۹، ۲۶۱۰ الی ۲۶۱۴، ۲۶۴۵، ۲۶۲۴، ۲۶۲۵، ۲۶۴۷ در محدوده خیابان های یاسر، سوده، نشر آثار امام و در مركز مخابرات مالك اشتر با پیش شماره های ۶۶۸۳ الی ۶۶۸۹، ۶۶۳۵ الی ۶۶۳۸، ۶۶۱۵، ۶۶۱۷، ۶۶۱۹، ۶۶۶۷، ۶۵۸۲ در محدوده بزرگراه نواب، بوستان سعدی، دامپزشكی از فردا به مدت ۳ روز با اختلال همراه می باشد. ارتباط تلفنی مشتركان مركز مخابرات سلمان فارسی هم از ساعت ۲۴ روز ۱۲ آبان ماه به مدت ۶ ساعت با اختلال همراه می شود.

1398/08/12
14:49:24
5.0 / 5
4729
تگهای خبر: توسعه , شبكه , مخابرات
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
devsoft